پاکسازی پوست

پاکسازی پوست
آنچه در این مقاله می خوانید!

پاکسازی پوست چیست؟ مراحل پاک سازی صورت کدام است؟ جدیدترین روش پاکسازی پوست چیست؟ هزینه پاک سازی در مراکز چقدر است؟ با ما همراه شوید

پوست، عضو مهم بدن است که تاثیر مستقیم در زیبایی چهره افراد دارد، پوست میتواند افراد را زیباتر، زشت تر و همچنین جوانتر و پیرتر از حالت معمول فرد نشان دهد  و کدری پوست، جوش ، لک های پوست و چین و چروک مشکلات شایعی است که با پوست هر فرد میتوان همراه باشد .

زیبایی و جوانی پوست رابطه مستقیم با میزان رسیدگی صحیح به پوست دارد و هرچه رسیدگی بهتر و اصولی تر باشد قطعا نتیجه گیری سریعتر  و بهتر خواهد بود و پاکسازی پوست ، کمک میکند تا افراد پوستی شفاف ، سالم  ، جوان و عاری از الودگی را خواهند داشت .

بیشتر بخوانید: کاشت مو SUT

پاکسازی پوست چیست ؟

همانطور که میدانید پوست صورت از خود چربی طبعی  تولید میکند و اگر مقدار این چربی کنترل نشده باشد و چربی کمتر و یا زیادتر تولید شود شاهد چرب بودن و یا خشکی پوست خواهیم بود .

چربی پوست

اگر کنترل شده باشد از آسیب آفتاب به پوست جلوگیری کرده و از خشکی پوست جلوگیری میکند  زمانی که چربی پوست بر پوست تجمع کند و انباشته شود سبب جوش و کومدون خواهد شد .

پاک سازی پوست

به این صورت است که ابتدا سلول های مرده و مواد اضافی بر روی پوست برداشت میشود و سپس مواد اضافی و چربی و الودگی را از روی پوست برداشت میکند و بعد از آن به تغذیه رسانی و خونرسانی و آب رسانی به پوست کمک میکند .

پاکسازی پوست

مراحل انجام پاکسازی پوست

پاک سازی پوست را میتوان در خانه با روش های خانگی انجام داد اما این روش ها در شرایطی تاثیر گذار هستند که پوست به سلامت کامل رسیده باشد و برای اثر بخشی بیشتر و دائمی با کمک این روش ها به تقویت سلامت بیشتر آن ممکن است .

توصیه میشود تا

افراد از کلینیک های معتبر و عالی برای انجام  پاکسازی پوست استفاده نمایند قطعا نتیجه گیری در مرکزی که با بهترین متخصص، بهترین ابزار ها و بهترین مواد به کار گرفته شود.

در محیطی تمیز و حرفه ای با انجام پاکسازی پوست در مراکز غیر حرفه ای تفاوت خواهد داشت و افراد با انجام پاکسازی پوست در مراکز حرفه ای میتوانند تایج عالی شگفت آور و بدون عوارض را داشته باشند .

قطعا این مرکز میتواند بهترین انتخاب برای انجام پاکسازی پوست باشد و نتایج عالی برای افراد به ارمغان آورد .

بیشتر بخوانید: کاشت مو FUE یا پیوند مو به روش FUE

جدیدترین روش پاک سازی پوست

همانطور که گفته شد در این مرکز از بهترین مشاورین و متخصصین پوست کمک گرفته شده است و با استفاده از بهترین ابزار و بهترین مواد پاکسازی در محیطی کاملا استریل و حرفه ای  پاکسازی پوست را برای افراد انجام میدهد .

در قدم اول

در پاکسازی پوست در این مرکز متخصص پس از بررسی های لازم از شرایط پوست فرد مشخص کردن هدف با توجه به نحوه شرایط پوستی فرد نحوه  خاص درمان و مواد به کار گیری را برای شخص مشخص می نماید .

قدم بعدی

و شروع درمان به این صورت است که پوست با شوینده مخصوص متناسب با شرایط پوستی فرد شسته میشود .

مرحله بعدی

مرحله برداشت لایه شاخی  میباشد که از طریق ابزار مخصوص  با توجه به شرایط فرد انجام میشود. برای بهبود خونرسانی و تحریک کلاژن سازی با توجه به پوست ماساژ مخصوص خواهد داد .

مرحله بعدی

لایه برداری برای تاثیر پذیری بیشتر اثرات درمانی می باشد . سپس از ماسک های مخصوص و مناسب با شرایط پوستی فرد استفاده میشود که میتواند منجر به تغذیه رسانی ، لیفتینگ ، آبرسانی و شفاف میکند .

این مراحلی است که

در هر جلسه درمان پاکسازی مو انجام میشود و تعداد جلسات بستگی به شرایط پوست هر فرد متغیر بوده و هر ماه باید تکرار شود .

سخن پایانی

در این مرکز از شرایط درمان مخصوص به هر فرد با نظر تخصص انجام میشود . برای هر فردی نحوه درمان پاکسازی به یک شکل نخواهد بود بنابراین درمان کاملا  صحیح و نتیجه بخش خواهد بود.

استفاه از پاک سازی پوست

در سنین نوجوانی میتوان انجام شود و تا پیری ادامه داشته باشد که معمولا هر چه سن پایین تر باشد اثر پیشگیری  خواهد داشت و هرچه سن بالاتر باشد به عنوان روش درمانی کاربرد دارد.

با استفاده از

پاکسازی پوست جوانسازی پوست با رفع چین و چروک و کمرنگ شدن خطوط عمیق پوست انجام میشود و با آبرسانی صحیح پوست شفاف تر و شاداب تر  و به دور از جوش و لک خواهد بود.

تماس با ما

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی*
ارسال دیدگاه
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
آنچه در این مقاله می خوانید!