کاشت مو

هزینه کاشت موی مصنوعی چقدر است؟

هزینه کاشت موی مصنوعی چقدر است؟

مو یکی از موثر ترین فاکتورهای زیبایی به حساب می آید، به همین علت اشخاص بسیاری دست به هر کاری برای برطرف کردن طاسی خود می‌زنند. هنگامی که مصرف داروها و محلول‌ های موضعی تاثیر مثبتی را به وجود نمی آورند، فقط یک راه وجود دارد که آن هم عمل کاشت مو می باشد. کاشت مو در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را به اصلی ترین خواسته‌ تان که داشتن موهایی سالم و پرپشت است، می‌رساند. ولی بزرگترین مانع برای انجام این عمل هزینه‌های بسیار زیاد بعضی از مراکز تخصصی می باشد.

معرفی کاشت مو

کاشت مو شامل برداشتن ناحیه ای از پوست سر که در مقابل طاسی مقاوم می باشد و انتقال آن‌ها به منطقه طاس سر است. در بسیاری از موارد، پزشک متخصص از پهلو یا پشت سر به‌عنوان ناحیه اهداکننده بکار می گیرد. با این‌ حال، گرفتن پوست از چانه، پشت یا قفسه سینه هم می‌تواند تاثیر گذار باشد. استفاده از موهای بدن امکان دارد برای کسانی که موهای ضخیم در پشت یا کناره‌های سر خود ندارند، گزینه مناسبی باشد.

هزینه کاشت موی مصنوعی چقدر است؟

دو روش اصلی کاشت مو وجود دارد که به‌ طور مرتب از آن استفاده می‌شود: FUT (پیوند واحد فولیکولی) و FUE (استخراج واحد فولیکولی). هر کدام از این روش‌ها در بازگرداندن موهای ضخیم‌تر و طبیعی‌تر تاثیر گذار هستند ولی تفاوت در چگونگی اجرای آن‌ها موجب تفاوت قیمت و بعضی نتایج جزئی می‌شود.

کاشت مو FUT :

در روش کاشت مو FUT پزشک متخصص، نواری از پوست را از منطقه اهداکننده برداشته و برش را بخیه می زند. سپس از یک میکروسکوپ برای جدا نمودن پوست اهداکننده به واحدهای فولیکولی ریز که حاوی یک یا چند فولیکول مو می باشند استفاده می‌کنند و این واحدها را در قسمت های مورد نظر برای کاشت مو می گذارند. ایراد اصلی جراحی FUT باقی ماندن جای زخم است. اگر علاقه دارید موهای خود را خیلی کوتاه نمایید، این موضوع حائر اهمیت است. قیمت روش FUT اغلب حدود 7000 دلار می باشد. به‌طور معمول یک روش FUT هزینه پایین تری نسبت به روش FUE دارد.

کاشت مو FUE :

با کاشت مو FUE، هر واحد فولیکولی مو جداگانه از پوست سر برداشت می‌شود. فولیکول‌های مو به‌ طور تصادفی برداشته می‌شوند و به پزشک متخصص شما این امکان را می‌دهد تا موها را از قسمت های اهداکننده به صورتی جدا کند که کم‌پشت شدن آن‌ها کمتر به مشاهده شود. در روش استخراج واحد فولیکولی (FUE)، مو از طریق برش‌های دایره‌ای میکروسکوپی روی پوست سر برداشت می‌شود.

FUE یک روش امروزی و جدید در جراحی کاشت مو می باشد. در روش دستی، پزشک واحدهای فولیکولی را جدا جدا از قسمت های اهداکننده جدا می‌کند و به منطقه جدید پیوند می‌زند. برای انجام این کار، جراح از «میکرو پانچ‌های» بسیار کوچک بکار می گیرد تا موهای سر را با کمترین جای زخم از بین ببرد. طبیعی است که این روش احتیاج به زمان و مهارت زیادی دارد و برای مناطق کوچک‌تر درمان مناسبی است.

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

هزینه کاشت موی مصنوعی چقدر است؟

روش FUE رباتیک از یک دستگاه کاشت مو رباتیک استفاده می‌کند که توسط پزشک متخصص هدایت می‌شود. پزشک مقدار موهایی که در نظر دارد را برای برداشت انتخاب می‌کند و قسمت اهداکننده مورد نظر را ترسیم می‌کند. پزشک عملاً پیوندهای اهداکننده را برداشت نمی‌کند. برداشت توسط ربات ARTAS دقت بالایی را ارائه می‌دهد. متوسط ​​هزینه کاشت مو FUE رباتیک به‌ طور متوسط ​​9000 دلار هزینه دارد.

هزینه کاشت موی مصنوعی چقدر است؟

هزینه کاشت موی مصنوعی از عوامل گوناگونی پیروی می کند. یکی از مهم‌ترین این عوامل قیمت کاشت هر تار مو می باشد. پس در نتیجه هزینه کاشت موی مصنوعی با توجه به وسعت ناحیه دریافت‌کننده، تعداد تارهای مو کاشته شده و خدماتی که هر مرکز ارائه می‌دهد، گوناگون است.

عوامل تاثیر گذار در قیمت کاشت موی مصنوعی 

همان‌ گونه که گفتیم هزینه کاشت موی مصنوعی تحت تاثیر عوامل مختلفی می باشد. اصلی ترین عامل در مشخص نمودن هزینه کاشت مو تعداد تارهای موی کاشته شده است. قیمت هر تار مو ۱۰۰۰ تومان محاسبه شده است. طبیعتا هرچه وسعت طاسی سر زیاد تر باشد، تعداد تارهای موی استفاده شده بیشتر و هزینه کل کاشت موی مصنوعی هم بیشتر خواهد بود. جنس و کیفیت تارهای موی مصنوعی امکان دارد با هم فرق داشته باشد که این هم یکی از عوامل موثر در قیمت نهایی کاشت مو خواهد بود.

هرکدام از روش‌های کاشت موی مصنوعی احتیاج به تخصص‌ها و مهارت‌های مخصوص به خود دارد؛ پس در نتیجه هزینه کاشت مو امکان دارد در روش‌های متفاوت با توجه به سختی کار، ابزار مورد استفاده، تجربه پزشک و… فرق داشته باشد.

تفاوت هزینه کاشت موی مصنوعی با کاشت موی طبیعی 

هزینه کاشت موی مصنوعی و کاشت موی طبیعی حدودا با یکدیگر برابر می باشد. فقط نکته مهم این است که کاشت موی طبیعی یک راه‌ حل دائمی برای ریزش موبه حساب می آید که موهای کاشته شده به این روش امکان رشد دارند؛ ولی کاشت موی مصنوعی دائمی نمی باشد و احتیاج به هزینه‌های نگهداری و ترمیم دوباره دارد. از سمتی دیگر موهای کاشته شده به صورت مصنوعی قابلیت رشد ندارند که به همین دلیل به آن کاشت موی غیرقابل رشد هم گفته می شود. به علاوه اکثرا کاشت مو زنان به دلیل حجم بالا هزینه زیادی خواهد داشت.

هزینه کاشت موی مصنوعی چقدر است؟

سخن پایانی

از اصلی ترین فاکتورهای زیبایی در انسان می‌توان به مو اشاره نمود. بیشتر افراد با ریزش موهایشان به کمبود اعتماد به‌ نفس مبتلا می‌شوند و به همین دلیل آن‌ ها را به سمت برطرف کردن طاسی سرشان تشویق می کند. کاشت مو فقط راه قطعی درمان ریزش مو می باشد. در این مقاله اشاره کردیم که کاشت مو مصنوعی یکی از مناسب ترین راه‌ حل‌های جایگزین کاشت موی طبیعی برای کسانی است که از بانک موی مناسبی برخوردار نمی باشند.

هزینه کاشت موی مصنوعی یکی از عوامل مهم در تصمیم‌گیری برای انجام این عمل است. هزینه پایانی کاشت مو تحت تاثیر عوامل گوناگونی از جمله تعداد تارهای موی کاشته شده، وسعت طاسی سر، مهارت و تجربه پزشک، ابزارهای مورد استفاده و خدمات مختلف می باشد. قیمت کاشت موی مصنوعی و طبیعی حدودا با یکدیگر برابر است. فقط دقت کنید که کاشت موی مصنوعی احتیاج به هزینه‌ های نگهداری و ترمیم دوباره دارد. برای کاشت موی مصنوعی می توانید به مرکز مو ایندرا هیر مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن