درمان ریزش مو

هزینه هر جلسه لیزرتراپی مو

لیزرتراپی مو چیست؟ اسکالپ سر با دستگاه تاتو انجام می شود؟  هزینه هر جلسه لیزرتراپی مو چه قدر است؟ عوامل موثر در هزینه لیزرتراپی مو چیست؟ مراحل کاشت ابرو به چه صورت است؟  در مرکز تخصصی موی ایندرا قصد داریم که به بررسی تمامی این مسائل بپردازیم؛ پس برای کسب اطلاع از این موارد با ما همراه بمانید.

ریزش مو مشکلی است که بسیاری از مردم کشور ما با آن رو به رو هستند و به عبارت دیگر میتوان گفت که ریزش مو از شایع ترین مشکلاتی است که انسان ها با آن دست و پنجه نرم می کنند.

حال از آنجایی که این مشکل میتواند به میزان زیادی در زیبایی ظاهری انسان ها تاثیر بگذارد، مسلما برطرف کردن آن حائز اهمیت خواهد بود. به همین دلیل روش های زیادی برای حل این مشکل در علم پزشکی به وجود آمده اند که لیزرتراپی مو یکی از جدیدترین این روش ها محسوب می شود و تاثیر زیادی بر روی وضعیت موها و ریزش آنها دارد. از این جهت کسب اطلاع از هزینه هر جلسه لیزرتراپی مو می تواند مساله مهمی باشد.

لیزرتراپی مو چیست؟

لیزرتراپی مو در واقع یک روش کاملا غیر تهاجمی است که بدون هیچ درد و خونریزی انجام می شود. در این روش دستگاه لیزر بر روی سر قرار می گیرد و اشعه لیزر به لایه میانی پوست سر که محل رشد فولیکول های مو هستند، وارد می شود. با انجام این کار لیزر موجب تحریک فولیکول های مو می گردد و موجب می شود که رشد موها افزایش یابد و موها ترمیم و احیا شوند.

لیزرتراپی مو مزیت های بسیار زیادی به همراه دارد که متوقف کردن ریزش مو و معکوس کردن بیماری های مربوط به پوست سر نیز از جمله مزایای آن به حساب می آیند.

هزینه هر جلسه لیزرتراپی مو چه قدر است؟

هزینه هر جلسه لیزرتراپی مو برای کسانی که قصد استفاده از آن را دارند، یکسان نیست بلکه هر کسی باید بر اساس شرایط خود در این راه هزینه کند. لیزرتراپی به صورت جلسه ای انجام می شود و هر جلسه آن تقریبا در حدود 30 دقیقه طول می کشد. به همین دلیل هزینه آن نیز به صورت جلسه ای برای متقاضیان محاسبه می شود.

از طرف دیگر متقاضیان با شرایط مختلف به تعداد جلسات لیزرتراپی یکسانی نیاز ندارند بلکه تعداد جلسات مورد نیاز برای آنها بر حسب شرایط متفاوت خواهد بود. به همین دلیل هر چه قدر که تعداد جلسات مورد نیاز برای هر شخص افزایش یابد، هزینه نیز بیشتر می شود و با کاهش تعداد جلسات از هزینه نیز کاسته می شود.

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*
هزینه هر جلسه لیزرتراپی مو
هزینه هر جلسه لیزرتراپی مو

عوامل موثر در هزینه لیزرتراپی مو چیست؟

علاوه بر تعداد جلسات لیزرتراپی و مزونیدلینگ که برای هر کسی به کار می رود، موارد دیگری نیز بر روی هزینه آن دخیل هستند که این موارد را میتوان از قبیل زیر نام برد:

مرکز زیبایی که برای لیزرتراپی به آن مراجعه می شود

مراکز زیبایی که ارائه دهنده خدمات لیزرتراپی مو هستند، شرایط متفاوتی دارند و کیفیت ارائه خدمات آنها یکسان نیست. به همین دلیل هزینه ای که آنها از متقاضیان برای انجام این کار دریافت می کنند با هم متفاوت است و می تواند در مخارج شما عزیزان تاثیرگذار باشد.

معمولا مراکزی که از اعتبار و شهرت بیشتری در سطح شهر و یا کشور برخوردار هستند، هزینه بالاتری دریافت می کنند اما مراجعه به آنها نسبت به مراکز غیر معتبر میتواند گزینه مناسب تری باشد و نتایج بهتری را به همراه داشته باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم که برای انجام این کار حتما از خدمات مراکز مناسب بهره ببرید حتی اگر هزینه های شما کمی بیشتر شود.

دستگاهی که برای لیزرتراپی مورد استفاده قرار می گیرد

دستگاهی که برای لیزرتراپی مو به کار برده می شود در سه مدل مختلف وجود دارد و هر مرکزی یک مدل از آن را مورد استفاده قرار می دهند. حال از آنجایی که دستگاه لیزرتراپی در نتیجه حاصل شده از این روش تاثیرگذار است، میتوان این موضوع را به عنوان یکی از فاکتورهای موثر در هزینه هر جلسه لیزرتراپی مو مد نظر قرار داد.

انواع دستگاه لیزرتراپی مو که در مراکز زیبایی گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد، عبارت است از: دستگاه برسی، دستگاه کلاهی، دستگاه هلالی.

دستگاه کلاهی همانند یک کلاه کپ بر روی سر قرار می گیرد و اشعه لیزر را به داخل پوست سر راه می دهد که اثر بخشی آن از روش برسی بیشتر است. در حالی که بسیاری از افراد فکر می کنند تاثیرات حاصل از دستگاه برسی بیشتر و بهتر است. دستگاه برسی همانند یک برس مو بر روی پوست سر به شکل دستی کشیده می شود و اشعه لیزر را به لایه میانی پوست سر وارد می کند. در نهایت سومین دستگاه یعنی دستگاه هلالی به گونه ای است که همانند یک تل بر روی سر قرار می گیرد و اشعه لیزر را به داخل پوست سر وارد می کند.

در میان این سه دستگاه میتوان گفت که مدل کلاهی گران قیمت تر و مدل هلالی ارزان قیمت تر و اقتصادی تر است. با این وجود بر اساس بودجه خود میتوانید یکی از این دستگاه ها که مد نظر دارید را انتخاب کنید و یا از پزشک برای انتخاب آن کمک بگیرید.

دستمزد اپراتور لیزرتراپی مو

دستمزد اپراتور لیزرتراپی مو را نیز میتوان یک فاکتور موثر در قیمت مد نظر قرار داد. اپراتورها بر حسب تخصص و تجربه ای که در این زمینه دارند، دستمزد متفاوتی دریافت می کنند و باید این موضوع را از فاکتورهای مهم در هزینه مد نظر قرار داد.

فراموش نکنید که اپراتورها علاوه بر آنکه در هزینه موثر هستند، در نتیجه حاصل شده نیز تاثیرگذارند.

شهر و استان

در نهایت اخرین مساله ای که میتوانیم آن را در هزینه هر جلسه لیزرتراپی مو موثر بدانیم، شهر و استان است. زیرا معمولا در کلان شهرها هزینه خدمات زیبایی بیشتر از شهرهای دیگر است و به همین دلیل این امور در تهران با هزینه بالاتری در مقایسه با دیگر شهرستان ها انجام می شود.

سخن پایانی در مورد هزینه هر جلسه لیزرتراپی مو

هزینه هر جلسه لیزرتراپی مو در کلینیک پروتز مو بسیار مقرون به صرفه و مناسب است که با خیال آسوده میتوانید در این مجموعه به تقویت موهای خود بپردازید و از ریزش مو جلوگیری کنید. مرکز موی ایندرا سالیان بسیار زیادی است که در زمینه پوست و مو در تهران فعالیت می کند و سابقه ارائه خدمات آن بسیار بالا است.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا