ترمیم مو

هزینه روش مایکروپوینت مو

مایکروپوینت مو چیست؟ هزینه روش مایکروپوینت مو چه قدر است؟ بهترین مرکز مو برای مایکروپوینت مو در تهران کدام است؟ در این بخش قصد داریم به شرح ویژگی های مختلف روش مایکروپوینت مو از جمله هزینه آن بپردازیم. در صورت تمایل ما را تا بخش پایانی همراهی کنید.

همان طور که میدانید امروزه روش های بسیار گوناگونی برای ترمیم مو وجود دارد و با توجه به اینکه افراد زیادی در هر جامعه از ریزش مو و کم پشتی موهای خود رنج می برند این روش ها بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

یکی از روش هایی که در سال های اخیر برای ترمیم مو به کار می رود، روش مایکروپوینت مو است که این روش را در مرکز موی ایندرا بررسی خواهیم کرد.

روش مایکروپوینت مو چگونه است؟

روش مایکروپوینت مو روشی است که در آن از تارهای موی مصنوعی که با الیاف نانو ساخته می شوند برای ترمیم مو استفاده می شود که این تار موهای مصنوعی به صورت اکستنشن به موی طبیعی وصل می شوند و باعث پرپشت شدن موها می گردند.

این روش بیشتر برای بانوان استفاده می شود اما در برخی از مواقع آقایان نیز از این روش برای ترمیم موهای خود بهره می برند.

Cyberhair در روش مایکروپوینت چیست؟

در روش مایکروپوینت از الیاف مصنوعی نانو به این منظور استفاده می شود که این الیاف مصنوعی در واقع همان سایبرهیر هستند که از نظر ظاهری شباهت زیادی به موی انسان دارند و بسیار سبک و راحت می باشند. در این روش چهار تار مو به یک رشته مو پیوند زده می شوند و به این شکل قسمت های کم حجم مو پرتر دیده می شوند.

هزینه روش مایکروپوینت مو

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

مزایای روش مایکروپوینت مو

کسانی که با روش مایکروپوینت موهای خود را ترمیم می کنند از مزیت های زیر برخوردار می شوند:

  • عدم ایجاد مزاحمت در موهای ترمیم شده با این روش
  • امکان انجام دادن فعالیت های روزمره
  • عدم آسیب دیدن موها در استخر
  • ماندگاری و دوام طولانی مدت
  • امکان استفاده از این روش به شکل موقتی و یا دائمی
  • هزینه مناسب برای ترمیم مو به روش مایکروپوینت
  • و…

بهترین مرکز مو برای مایکروپوینت مو در تهران

در شهر تهران مراکز موی مختلفی وحود دارند که امور مربوط به مایکروپونیت مو را انجام می دهند. بهترین مرکز موی موجود در تهران را به این منظور به جرات میتوان مرکز موی ایندرا در نظر گرفت که در این مرکز مو خدمات مو با روش های مختلف به شما هموطنان عزیز ارائه داده می شود.

از جمله روش هایی که در مرکز موی ایندرا میتوانید برای ترمیم مو به کار ببرید، روش مایکروپوینت مو است که به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از بهترین متریال برای شما انجام می شود.

هزینه روش مایکروپوینت مو چه قدر است؟

هزینه ترمیم مو به روش مایکروپوینت مو موضوعی نیست که بتوان آن را از قبل تعیین کرد. زیرا برای کسب اطلاع از این موضوع لازم است تا با پزشک معالج و یا مرکز موی مورد نظر صحبت کنید تا به صورت تقریبی این موضوع به شما اطلاع داده شود.

هزینه روش مایکروپوینت مو را میتوان متاثر از شرایط و مسائل مختلفی در نظر گرفت که بارزترین آنها به شرح زیر هستند:

میزان الیاف مصنوعی نانو به کار رفته برای هر کسی

هر شخصی بر اساس میل و سلیقه خود میتواند از میزان متفاوتی الیاف مصنوعی نانو و یا همان سایبر هیر برای ترمیم موهای خود با روش مایکروپوینت استفاده کند که مسلما هر چه قدر میزان به کار رفتن این الیاف نانو برای شخص بیشتر باشد، هزینه آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

میزان تراکم مویی ایجاد شده برای هر شخص

تراکم مویی هر شخصی با اشخاص دیگر متفاوت است. کسانی که موهایی با تراکم بیشتری داشته باشند در مقایسه با کسانی که تراکم مویی کمتری داشته باشند به استفاده از میزان کمتری سایبر هیر نیاز خواهند داشت.

در نتیجه تراکم مویی مد نظر هر کسی و یا تراکم مویی که از آن برخوردار است، در هزینه روش مایکروپوینت مو موثر خواهد بود.

مرکز موی مورد نظر که به آن مراجعه می شود

مراکز مو از شرایط گوناگونی در مقایسه با یکدیگر برخوردار هستند و کیفیت ارائه خدمات ترمیم مو در انها با هم متفاوت است. به همین دلیل هزینه ای که هر مرکز مو برای ترمیم مو به روش مایکروپوینت دریافت می کند با مراکز دیگر متفاوت است.

پس مراکز مویی که به این جهت انتخاب می کنید، در هزینه شما تاثیر گذار خواهد بود.

شهر و استان محل مایکروپوینت مو

علاوه بر موارد فوق، شهر و استان محلی که در آن مایکروپوینت مو انجام می دهید نیز در هزینه شما موثر می باشد. زیرا شهرهای مختلف از تجهیزات متفاوتی برخوردار هستند و هزینه تامین مواد اولیه در انها و کیفیت کار انها با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

بنابراین در این رابطه باید به شهر و استان نیز توجه کنید که معمولا تهران خدمات گران قیمت تری در مقایسه با سایر شهر ها دارد.

هزینه ترمیم مو در روش مایکروپوینت مو

مایکروپوینت و یک روش دائمی برای ترمیم مو محسوب نمی شود اما از ماندگاری بسیار زیادی برخوردار است که اگر به خوبی از موهای ترمیم شده با این روش مراقبت شود، میتوان میزان دوام و ماندگاری آن را افزایش داد.

به صورت کلی در بازه های زمانی گوناگون از 4 هفته الی 10 هفته یک بار به ترمیم مو در این روش نیاز است زیرا حتی اگر الیاف مصنوعی دچار آسیب نشده باشند هم به دلیل رشد موهای طبیعی باید این روش ترمیم شود که هزینه ترمیم مو در این روش در مقایسه با اکستنشنی که برای اولین بار صورت می گیرد کمی کمتر است اما باز هم این مساله به علل موثر در هزینه ترمیم مو با روش مایکروپوینت وابسته است.

کلام پایانی

هزینه روش مایکروپوینت مو را برای شما عزیزان مورد بررسی قرار دادیم تا در صورتی که قصد دارید تا از هزینه انجام این کار مطلع شوید، آگاه باشید که هزینه آن بر اساس شرایط مختلف و عوامل گوناگونی تعیین می شود.

برای اینکه ترمیم مو به روش مایکروپوینت را در مرکز موی ایندرا انجام دهید، با شماره تماس های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا