اسکالپ

قیمت و هزینه اسکالپ سر چقدر است؟

قیمت و هزینه اسکالپ سر چقدر است؟ چه مسائلی باعث کاهش و یا افزایش هزینه اسکالپ سر می شوند؟ آیا هزینه اسکالپ سر در شهر های مختلف با هم متفاوت است؟ آیا هزینه اسکالپ سر را می توان با بیمه و یا کارت تخفیف پرداخت کرد؟

دوستان عزیز چنانچه مایلید تا از پاسخ پرسش های ذکر شده در قسمت فوق آگاه شوید، به شما پیشنهاد می کنیم که اندکی از وقت خود را به مطالعه این مطلب اختصاص دهید و آن را تا انتها مطالعه نمایید.

آگاهی از میزان قیمت اسکالپ سر برای تمامی افرادی که قصد انجام این کار  و ترمیم جای بخیه کاشت مو را دارند، مساله مهمی است که در بسیاری از مواقع نیز میزان هزینه برای انجام امور مختلف در تصمیم گیری افراد تاثیر گذار می باشد.

اسکالپ سر چیست؟

اسکالپ سر روشی است که در آن با استفاده از دستگاه مخصوصی به نام کارتریج که دربرگیرنده سوزن های بسیار ریز نانو در تعداد زیاد است، خطوطی شبیه به تار مو بر روی سر ایجاد می شود و قسمت های خالی و بدون موی سر را تحت پوشش قرار می دهند که  در این صورت کم پشت بودن موها دیده نمی شود.

در این روش رنگ در نظر گرفته شده توسط دستگاه اسکالپ سر و به واسطه سوزن نانو وارد لایه میانی پوست سر می شود.

اسکالپ سر بیشتر برای افرادی مناسب است که دارای موهای کم پشتی هستند و فاصله تارهای مویی آنها از هم زیاد است. اسکالپ سر به عنوان یک روش کم تهاجمی شناخته می شود که تحت بی حسی موضعی انجام می شود و دارای درد و خونریزی بسیار اندکی است.

روش اسکالپ سر شباهت زیادی به میکروبلیدینگ ابرو دارد و از همان دستگاه میکروبلیدینگ برای آن استفاده می شود.

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

هزینه و قیمت اسکالپ سر

در رابطه با هزینه مورد نیاز برای انجام این کار باید گفته شود که یکی از مزایای این روش برای ترمیم مو و زیبا سازی کم پشتی و تاسی سر، مناسب بودن هزینه آن در مقایسه با سایر روش های دیگر است که طی انجام آن فرد دچار عوارض اسکالپ سر نمی شود.

به عبارت دیگر با توجه به تفاوت اسکالپ با تتو باید گفته شود که برای کاشت مو امروزه هزینه هایی به صورت میلیونی خرج می شود که علاوه بر هزینه های چند میلیونی برای کاشت مو، هزینه های جانبی نیز وجود دارد که برای تهیه شامپو مناسب و دارو های مورد نیاز است و با این وجود هزینه کاشت مو بسیار زیاد از آب در می آید.

در طرف مقابل کاشت مو، میکرواسکالپ ر هزینه بسیار مناسبی دارد و تمامی فرآیند های انجام آن ساده تر و آسان تر از کاشت مو است و پس از انجام اسکالپ نیازی به دارو های گران قیمت و یا شامپو های گران قیمت مخصوصی نیست.

 

"<yoastmark

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت اسکالپ سر چیست؟

با وجود اینکه هزینه اسکالپ سر بسیار مناسب و ارزان است، باز هم عواملی در این خصوص وجود دارند که بر روی قیمت اسکالپ سر تاثیر گذار خواهند بود و ممکن است که هزینه انجام این کار بر اساس این عوامل کمی بالا و یا پایین شود که این عوامل از قبیل زیر هستند:

  • روش مورد استفاده
  • سوزن اسکالپ ، مواد مصرفی و دستگاه اسکالپ که استفاده می شوند
  • میزان خالی بودن سر شخص مورد نظر و وسعت ناحیه ریزش مو

در رابطه با مورد اول باید گفته شود که بسیاری از کلینیک ها از جمله کلینیک اسکالپ ایندرا این امور را توسط متخصصین با تجربه انجام می دهند و از جدیدترین و به روز ترین روش های دنیا برای این کار استفاده می کنند.

دستگاه ها و موادی که برای اسکالپ سر در تهران استفاده می شوند در میزان هزینه تاثیر گذار هستند و در صورتی که از مواد و رنگ اسکالپ معتبر اروپایی و آمریکایی در این خصوص استفاده شود، مسلما هزینه انجام اسکالپ سر بیشتر خواهد شد، اما لازم به ذکر است که استفاده از این مواد اگر چه هزینه بیشتری را برای افراد در بر خواهد داشت، اما استفاده از آنها هیچ گونه عارضه ای برای بیمار در پی ندارد.

با توجه به این مسائل در صورتی که مراکزی را برای انجام  و یا آموزش اسکالپ سر  پیدا کردید که دارای قیمت بسیار پایین تری نسبت به مراکز دیگر است، حتما از کیفیت مواد مورد استفاده توسط آنها اطمینان حاصل کنید.

در رابطه با عامل سوم نیز باید گفته شود که هر چه میزان ریزش مو و فضای خالی سر بیشتر باشد، مسلما به مواد بیشتری برای طراحی و پوشاندن آن ناحیه نیاز می باشد که در این صورت هر چه مواد بیشتری استفاده شود، هزینه نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

آیا قیمت اسکالپ سر در شهر های مختلف با هم تفاوت دارد؟

معمولا هزینه اسکالپ سر در شهر های مختلف با هم متفاوت است زیرا امکانات و تجهیزاتی که در شهر های مختلف برای انجام این کار استفاده می شوند، با هم تفاوت دارند و در نتیجه در شهر های پیشرفته تر هزینه بیشتری برای این کار باید پرداخت شود.

به عنوان مثال: ممکن است که اسکالپ سر در تهران گران قیمت تر از اسکالپ سر در شهری مانند کرمان باشد.

آیا اسکالپ سر را می توان با بیمه و یا کارت تخفیف انجام داد؟

متاسفانه تا کنون از سوی شرکت های بیمه و یا شرکت های ارائه دهنده کارت تخفیف امکانی فراهم نشده است که بتوان هزینه اسکالپ سر را با استفاده از این موارد انجام داد و به این شکل میزان هزینه اسکالپ سر را کاهش داد.

با این وجود اشخاصی که بخواهند اسکالپ سر انجام دهند، باید هزینه آن را به صورت شخصی پرداخت کنند.

سخن پایانی

با توجه به نظرات اسکالپ سر و میزان هزینه اسکالپ سر، انجام این روش در مقایسه با کاشت مو بسیار مناسب تر است و جلوه آن نیز کاملا طبیعی است.

به افرادی که تمایل ندارند تا از روش های گران قیمت برای پوشاندن قسمت های خالی سر خود استفاده کنند، پیشنهاد می کنیم که اسکالپ سر و یا اسکالپ ریش را انجام دهند.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن