کاشت مو

نتایج کاشت مو دائمی است

آیا نتایج کاشت مو دائمی است؟ اگر به تازگی متوجه انواع ریزش مو در بدن خود شده‌اید و به دنبال راه حلی برای درمان آن هستید کاشت مو یکی از بهترین گزینه‌ها برای درمان طاسی مو است. اما برای اینکه بتوانیم به صورت مفصل در مورد کاشت مو طبیعی صحبت کنیم و به سوال شما پاسخ دهیم، توصیه می‌کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

کاشت مو چیست؟

امروزه روش‌ های مختلفی برای کاشت مو جای شکستگی رایج شده است.  کاشت مو در واقع به این صورت است که از محلی که به آن بانک مو گفته می شود و دارای گرافیک‌های مو است این گرافیت‌ ها را از محل جدا کرده و به محلی که مبتلا به ریزش مو شده‌اند انتقال می‌ دهند.

این انتقال با روش‌ های مختلفی صورت می ‌گیرد.

از موهای قسمت‌های مختلف سر که فولیکول‌های آن ها فاکتور ریزش ندارند برداشته شده  و برای کاشته شدن در  نواحی تنک آماده سازی می‌ شوند. همچنین  این فولیکول‌ها باید استحکام کافی داشته باشند.

برای کاشت مو در دنیا از دستگاه های مختلفی استفاده می شود.

آیا کاشت مو دائمی است؟

اصلی ترین ویژگی کاشت مو وسط سر دائمی بودن آن است. در این روش فولیکول‌هایی که در برابر ریزش مو مقاوم هستند را از بانک مو خارج می‌ کنند و به قسمت سر که دچار طاسی شده انتقال می ‌دهند.

بعد از اینکه کاشت مو اتفاق می‌ افتد به خاطر ادامه کاشت، موها دچار شوک شده و ریزش اتفاق خواهد افتاد. البته جای نگرانی نیست، چرا که این کاملاً طبیعی است و فقط  ساقه موها ریزش پیدا کرده اند و ریشه آن ها باقی می‌ ماند.

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

مقاله مرتبط: آشنایی با جدیدترین و مدرن ترین روش های کاشت مو

کاشت مو کاملاً دائمی می ‌باشد. به شرطی که این کار را در یک کلینیک خوب و تحت نظر یک پزشک ماهر انجام دهید. یک جلسه کاشت مو کافی است.

کاشت مو چیست؟
کاشت مو چیست؟

بعد از معاینات لازم توسط پزشک متخصص، اگر میزان طاسی کم باشد، یک جلسه برای کاشت مو برای آلوپسی کافی است. ممکن است در صورت تشخیص حساسیت در بیمار، کاشت دائمی  مو در دو جلسه انجام شود.

همچنین افرادی که بانک موی ان ها ضعیف است، برای رشد مجدد مو بین جلسات فاصله ایجاد می کنند.

راه های حفظ نتیجه نهایی کاشت

اگر چه کاشت مو لیزری یک روش دائمی  است اما راه کار هایی برای نتیجه گیری مطلوب وجود دارد:

  • انتخاب کلینیک مجهز

برای اینکه نتیجه ی بهتری از کاشت مو داشته باشید باید کلینیکی را انتخاب کنید که  مجهز به دستگاه های بروز دنیا بوده و پزشکان مجرب در ان کار می کنند. در انتخاب کلینیک مجهز دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید

  • انتخاب تکنیک های مناسب برای کاشت مو

روش کاشت مو پر تراکم در نتیجه ی ان تاثیر گذار است. روش های مختلفی از جمله FUT و FIT و… وجود دارد که پزشک متخصص تشخیص می دهد از کدام روش استفاده کند. در بعضی مواقع پزشک از روش های ترکیبی استفاده می کن

  • رعایت دستورالعمل های پزشک  

بعد از اتمام جلسه کاشت مو غیر قابل رشد پزشک توصیه هایی به بیمار می کند که برای گرفتن نتیجه حتما باید ان ها را رعایت کنید.

مقاله مرتبط: فصل کاشت مو

هزینه کاشت مو چقدر است؟

هزینه کاشت موی بدون جراحی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین عامل تاثیر گزار در هزینه  مقدار کم پشتی و طاسی بیمار است. دیگر عوامل شامل:

  • طبیعتا هرچه ناحیه طاسی بیشتر باشد کاشت فولیکول ها زمان بر خواهد بود  و لازم است  هزینه ی بیشتری صرف شود
  • همچنین ممکن است پزشک برای  این افراد تکنیک کاشت ترکیبی را تشخیص دهد که باز هم هزینه را برای بیمار افزایش می دهد
  • برخی افراد که بانک موی ان ها ضغیف است. برای تامین فولیکول مورد نیاز از بانک مو های زیر ریش یا زیر بغل استفاده می کنند که باز هم نیاز به پرداخت هزینه است
  • روش FUT هزینه کمتری نسبت به سایر روش ها دارد البته باید به این نقطه اشاره کرد که امروزه خیلی از این روش استفاده نمی شود
هزینه کاشت مو چقدر است؟
هزینه کاشت مو چقدر است؟
  • عامل دیگر در هزینه ی کاشت مو دستمزد پزشک متخصص با تجربه و کلینیکی است که به ان مراجعه می کنید. اگر کلینیکی که به ان مراجعه می کنید مجهز به دستگاه های روز دنیا باشد خوب هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت البته این هزینه در نتیجه فوق العاده ای که می گیرید جبران خواهد شد

سخن پایانی

مو یکی از عوامل مهم در زیبایی به شمار می رود که برخی افراد ان را از دست داده اند اگر مایل هستید دوباره این زیبایی را به دست اورید، گروه مشاوران کلینیک ما شما را بهتر راهنمایی می کنند. برای این کار می توانید با کارشناسان ما به صورت آنلاین یا تلفنی در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا