اسکالپ

میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ فیبروز ابرو خوبه؟ فواید فیبروز ابرو چه می باشد؟ منظور از میکروبلیدینگ ابرو نچرال چیست؟ کاشت ابرو یا میکروبلیدینگ کدام بهتر است؟  فیبروز ابرو دخترانه چگونه است؟ عوارض میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ قیمت فیبروز ابرو چه قدر است؟ کاشت ابرو خوبه یا فیبروز؟

در مرکز موی ایندرا به بررسی تمامی این مطالب برای شما عزیزان می پردازیم. پس اگر جویای پاسخ این پرسش ها هستید، با ما تا انتهای این مطلب همراه بمانید.

در میان بانوان و آقایان با تعداد افراد زیادی رو به رو هستیم که از شکل ظاهری ابروهای خود ناراضی هستند و به دنبال روشی برای ترمیم ابرو می گردند تا به کمک آن زیبایی ابرو و چهره خود را افزایش دهند و به ظاهر دلخواه خود دست یابند.

نوشته های مشابه

فیبروز ابرو روشی است که اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده است و مشکل این دسته از بانوان و آقایان را برطرف نموده است.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ روشی است که به شکل کم تهاجمی و تحت بی حسی موضعی برای متقاضیان انجام می شود. در این روش از دستگاه مخصوصی که مجهز به تعداد زیادی سوزن ریز نانو است، استفاده می شود و جوهر مخصوص میکروبلیدینگ از طریق این سوزن ها به لایه میانی پوست ابرو وارد می شود و خطوطی شبیه به تار موی ابرو را ایجاد می کند.

با انجام شدن این کار ابروها فرم جدیدی پیدا می کنند و به شکل دلخواه متقاضیان تبدیل می شوند زیرا آرایشگر برای طراحی ابرو در میکروبلیدینگ بر اساس سلیقه مشتری، به ترمیم ابروهای او می پردازد.

میکروبلیدینگ ابرو خوبه؟

میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز موی سر  در حال حاضر یکی از بهترین روش هایی است که برای ترمیم ابرو به کار برده می شود و نتایج بسیار طبیعی و مناسبی به همراه دارد. به همین دلیل میتوان آن را به عنوان یک روش خوب برای ترمیم ابرو در نظر گرفت.

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

علاوه بر آن ترمیم ابرو با این روش از مزایای زیادی برخوردار است که تمامی ویژگی ها و مزایای آن برای متقاضیان حائز اهمیت هستند و باعث جلب توجه به سوی این روش شده اند.

مزایای فیبروز ابرو

مهمترین فواید میکروبلدینیگ ابرو که موجب جلب توجه آقایان و بانوان عزیز شده است، از قبیل زیر شناخته می شوند:

 • میزان ماندگاری و دوام این روش تقریبا زیاد است
 • نتیجه حاصل از ترمیم ابرو با این روش بسیار طبیعی است
 • به زیبایی ابرو ها می افزاید
 • امکان استفاده از آن برای بانوان و آقایان وجود دارد
 • هیچ محدوده سنی برای میکروبلیدینگ وجود ندارد
 • ایرادهای ابرو در بخش های مختلف آن را برطرف می کند
 • به تراکم ابرو می افزاید
 • امکان پوشش دادن آثار بخیه، زخم، سوختگی و جراحت را ایجاد می نماید
 • هزینه مناسبی دارد
 • نیازی به بیهوشی کامل ندارد
 • شرایط جسمی خاصی نیاز ندارد
 • دوره نقاهت آن بسیار کوتاه مدت است
 • و…
میکروبلیدینگ ابرو
میکروبلیدینگ ابرو

منظور از میکروبلیدینگ ابرو نچرال چیست؟

حتما تا کنون عبارت میکروبلیدینگ ابرو نچرال را زیاد شنیده اید زیرا اخیرا این عبارت زیاد در میان مردم کشور مورد استفاده قرار می گیرد. به صورت کلی منظور از فیبروز ابرو نچرال این است که پس از ترمیم ابرو ها با میکروبلیدینگ، به سختی بتوان استفاده از روش ترمیم ابرو را در فرد متوجه شد و ظاهر ابرو به شکلی باشد که امکان تشخیص میکرو بسیار سخت باشد.

میکروبلیدینگ و کاشت ابرو نچرال که بسیار در میان مردم ترند شده است به گونه ای است که ظاهر طبیعی ابرو را حفظ می کند و با مدل های غیر عادی در آن به ترمیم ابرو پرداخته نمی شود.

میکروبلیدینگ ابرو دخترانه چگونه است؟

یکی دیگر از انواع مدل های میکروبلیدینگ که تقاضا برای آن زیاد است، میکروبلیدینگ ابرو دخترانه است. در این روش هیچ تفاوتی در دستگاه و مراحل ترمیم ابرو با روش های دیگر میکروبلیدینگ وجود ندارد بلکه فقط مدل ابرو به صورت دخترانه طراحی می شود.

معمولا ابروهای پهن و طبیعی از جلوه دخترانه تری برخوردار هستند و کسانی که می خواهند به صورت دخترانه ابروهای خود را میکروبلیدینگ کنند از این مدل استفاده می کنند تا همیشه مدل ابروهای آنها روی مد باشد و پس از مدتی باعث خستگی آنها نشود.

در مرکز موی ایندرا میتوانید ترمیم ابرو با روش فیبروز ابرو دخترانه انجام دهید و از همکاران ما برای طراحی مدل کمک و راهنمایی بیشتر بگیرید.

عوارض میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلدینیگ ابرو یک روش کاملا ایمن و بی خطر است که معمولا هیچ عوارضی به همراه ندارد و باعث بروز مشکل و یا آسیب در افراد نمی شود. اما لازم به توضیح است که تنها مساله ای که میتواند موجب بروز عوارض میکروبلیدینگ شود، انتخاب یک مرکز زیبایی نامعتبر و انجام ترمیم ابرو با این روش توسط یک شخص ناوارد است.

در صورتی که در انتخاب مرکز زیبایی و آرایشگر برای ترمیم ابرو دقت نکنید، خطر ابتلا به بیماری های خونی مانند: ایدز و هپاتیت برای شما وجود خواهد داشت. از طرف دیگر امکان بروز عفونت، خونریزی و دیگر مسائل نیز وجود خواهد داشت که تمامی این عوارض ناشی از یک انتخاب نامناسب خواهند بود.

اما اگر به بهترین مراکز ترمیم ابرو در این راستا مراجعه کنید، هیچ گونه خطر یا عوارضی شما را تهدید نخواهد کرد.

قیمت میکروبلیدینگ ابرو

قیمت میکروبلدینیگ ابرو برای هر کسی که قصد استفاده از آن را دارد، متفاوت است و مسائلی وجود دارند که بر اساس انها هزینه و قیمت فیبروز ابرو به شدت تحت تاثیر قرار می گیرد و متناسب با این مسائل به هزینه آن افزوده یا از آن کاسته می شود. مهمترین فاکتورهایی که در قیمت میکروبلیدینگ سر و  ابرو تاثیرگذار هستند، از قبیل زیر می باشند:

 • مرکز زیبایی که برای ترمیم ابرو انتخاب می کنید
 • شهرت و اعتبار مرکز زیبایی در سطح شهر یا کشور
 • مدل ترمیم ابرو
 • کیفیت مواد اولیه و رنگ که برای متقاضی استفاده می شود
 • شهر و استان
 • تعداد دفعات ترمیم میکروبلیدینگ
 • و….

کلام پایانی

میکروبلیدینگ ابرو را میتوانید به بهترین شکل ممکن در مجموعه تخصصی مرکز موی ایندرا انجام دهید. لازم است بدانید که این مجموعه از سابقه فعالیت بسیار زیادی در تهران برخوردار است و بیش از 50 سال در زمینه پوست و مو خدمات زیبایی ارائه می کند.

در صورت تمایل برای انجام این کار در مرکز موی ایندرا، از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا