اسکالپ

میکرواسکالپ در کرج

میکرواسکالپ در کرج موضوعی است که به میزان زیاد در گوگل جست و جو می شود و افراد زیادی قصد دارند که در رابطه با این روش اطلاعاتی به دست آورند.

طاسی سر، ریزش مو و کم پشتی موها از جمله مشکلاتی است که اشخاص از دیرباز با آن مواجه بوده اند و همچنان نیز با این مساله دست و پنجه نرم می کنند.

با وجود پیشرفت های بسیار زیادی که در علم پزشکی صورت گرفته است، هنوز هیچ روشی به وجود نیامده که بر اساس آن بتوان طاسی سر را درمان کرد و از ریزش مو به صورت کامل جلوگیری نمود.

اما روش های زیادی به وجود آمده اند که با کمک آنها می توان مشکل کسانی که با طاسی سر  و یا کم پشتی مو مواجه هستند را برطرف نمود. این روش های جدید عبارتند از: کاشت مو، ترمیم مو، پروتز مو و میکرو اسکالپ سر که در مرکز موی ایندرا هدف ما از تهیه این مطلب بررسی روش میکرواسکالپ در کرج است.

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*
کاشت مو ترمیم مو پروتز مو اسکالپ سر کلاه گیس

میکرواسکالپ چیست و به چه منظور استفاده می شود؟

در واقع میکرو اسکالپ به معنای هاشور زدن پوست سر به منظور ترمیم مو ها است که با به کار بردن این روش ترمیم مو برای افراد انجام می شود. با این وجود به کمک این روش میتوان مشکل طاسی سر و یا کم پشتی موها را برطرف کرد و به زیبایی چهره افراد کمک نمود.

در روش میکرواسکالپ از دستگاهی به نام کارتریج استفاده می شود که در این دستگاه رنگ اسکالپ قرار داده می شود و به کمک سوزن های نانو به کار رفته در سر دستگاه این رنگ به لایه میانی پوست سر وارد می شود و با هاشور زدن پوست سر نقاطی شبیه به تار مو ایجاد می شوند که بر اساس انها کم پشتی مو پوشانده می شود و طاسی سر برطرف می گردد.

از میکرواسکالپ برای کدام یک از بخش های سر می توان استفاده کرد؟

روش میکرواسکالپ در کرج را برای بخش های مختلف سر می توان انجام داد و این روش را میتوان برای کسانی که از انواع ریزش مو برخوردار هستند به کار برد. از روش میکرواسکالپ میتوان برای ترمیم موهای ریخته شده در جلوی پیشانی، پشت سر، اطراف گوش و یا تمامی بخش های سر که به صورت پراکنده ریزش مو پیدا کرده اند استفاده نمود.

میکرواسکالپ در کرج

مراحل انجام میکرواسکالپ در کرج

برای اینکه میکرواسکالپ سر انجام شود، ابتدا بخش هایی که به هاشور نیاز دارند، توسط پزشک مشخص می شود و علامت گذاری می گردد. سپس از بی حس کننده موضعی استفاده می شود تا شخص در طی اسکالپ دردی را احساس نکند.

پس از اعمال شدن بی حسی موضعی، مراحل میکرواسکالپ در کرج آغاز می شود و تکنسین یا پزشک به کمک دستگاه کارتریج شروع به ایجاد هاشور بر روی سر می کند تا زمانی که تمامی بخش های مورد نظر هاشور زده شوند.

میکرواسکالپ سر چه مزایایی دارد؟

استفاده از این روش برای ترمیم مو با مزیت هایی همراه است که بارزترین و مهم ترین مزایای آن را میتوان از قبیل زیر در نظر گفت:

 • میکرواسکالپ یک روش کم تهاجمی است
 • در این روش هیچ گونه عارضه ای برای افراد ایجاد نمی شود
 • هزینه مورد نیاز برای این روش بسیار کم است
 • ماندگاری میکرواسکالپ نسبتا زیاد است و چندین سال می توان از آن بهره برد
 • امکان ترمیم میکرواسکالپ وجود دارد
 • در طی مراحل اسکالپ شخص دردی را احساس نمی کند
 • در این روش خونریزی وجود ندارد
 • دوره نقاهت این روش تنها به مدت سه روز است
 • تمامی افراد بدون هیچگونه محدودیت میتوانند از این روش استفاده کنند
 • و…

میکرواسکالپ در کرج را کجا انجام دهیم؟

در شهر کرج مراکز زیادی وجود دارند که امور مربوط به اسکالپ را انجام میدهند اما با این وجود بسیاری از افراد ترجیح می دهند که برای ترمیم موهای خود با روش میکرواسکالپ به تهران مراجعه کنند و با بهره گیری از بهترین متخصصین در این زمینه به روش میکرواسکالپ در کرج بپردازند.

یکی از بهترین مراکز در این زمینه را می توان مرکز موی ایندرا نام برد که برای میکرواسکالپ میتوانید از این مرکز مو کمک بگیرید.

در مرکز موی ایندرا تمامی انواع روش های ترمیم مو به صورت کاملا تخصصی برای همطونان عزیز ما انجام می شود و در صورت مراجعه و ترمیم مو در این مرکز به هیچ وجه پشیمان نخواهید شد.

آیا هزینه میکرواسکالپ برای همه یکسان است؟

کسانی که میخواهند از هزینه انجام این کار مطلع گردند باید اگاه باشند که در روش میکرواسکالپ هزینه ترمیم مو برای تمامی افراد یکسان نیست بلکه بر اساس شرایط موجود هر کسی باید هزینه مختص به خود را پرداخت کند و هزینه انجام این کار برای یک متقاضی با متقاضی دیگر متفاوت خواهد بود.

با این وجود برای کسب اطلاعات از هزینه میکرواسکالپ در کرج باید به مرکز موی ایندرا مراجعه کنید و توسط تا هزینه مربوط به اسکالپ شما مشخص گردد.

چرا هزینه میکرواسکالپ برای همه یکسان نیست؟

مسائلی وجود دارند که باعث می شوند تا هزینه میکرواسکالپ برای افراد مختلف یکسان نباشد.

از مهم ترین عللی که باعث ایجاد این تفاوت قیمت می شوند، باید به علت ها و دلایل زیر اشاره کنیم:

 • میکرواسکالپ برای هر کسی در یک قسمت از سر انجام می شود
 • میزان مصرف رنگ اسکالپ برای هر کسی متفاوت است
 • تراکم مویی که هر کسی قصد دارد با روش میکرواسکالپ به دست آورد، متفاوت خواهد بود
 • میزان طاسی سر و یا کم پشتی موها در افراد مختلف یکسان نیست
 • مراکز میکرواسکالپ از شرایط متفاوتی برخوردار هستند و هزینه آنها متفاوت است
 • دستمزد پزشکانی که این امور را انجام می دهند یکسان نیست
 • نرخ میکرواسکالپ در شهر ها و استان های مختلف یکسان نیست

کلام پایانی در مورد میکرواسکالپ در کرج

میکرواسکالپ در کرج مطلبی بود که آن را تحت بررسی قرار دادیم تا چنانچه مایل به ترمیم مو هستید و قصد دارید که از این روش اطلاعاتی در اختیار داشته باشید،با مطالعه این مطلب به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.

در صورت تمایل برای انجام میکرواسکالپ سر در مرکز موی ایندرا که یکی از بهترین، با سابقه ترین و معتبر ترین مراکز ترمیم مو است، از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید تا همکاران ما اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهند.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
0
لطفا دیدگاه تان را وارد کنید.x