پروتز مو

مزایای پروتز مو

عوامل مختلفی سبب ریزش مو و طاسی در افراد می شود. وجود برخی بیماری ها از جمله آلوپسی، بیماری های پوستی و دیگر موارد راه چاره ای جز پروتز مو برای آنها باقی نمی گذارد. مزایای پروتز مو به حدی بوده که شما را راغب می کند بدون فوت وقت به مرکز موی ایندرا سر بزنید. بخصوص افرادی که از جراحی کاشت مو طبیعی و عوارض بعد از آن گریزان هستند، حتما پروتز مو را امتحان کنند. اگر می خواهید بیشتر در مورد پروتز مو و مزایای پروتز مو بدانید، تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

پروتز مو چیست و چه  ساختاری دارد؟

کم مویی و ریزش مو باعث از بین رفتن اعتماد به نفس در بیشتر مردم خواهد شد. عدم رعایت بهداشت، بیماری ها، وراثت و دیگر عوامل هر کدام به نوعی در کم مویی و ریزش مو دخیل هستند. برای جبران این کمبود و رسیدن به ظاهر طبیعی دوباره، ترمیم مو بهترین گزینه است. پروتز مو که از موهای طبیعی و یا الیافت مصنوعی تهیه می شود، بر پوست سر با دقت فراوان نصب می شود. جالب است بدانید که برای هر بخش از سر که دچار کم مویی شده است، پروتز مو قابل ساخت است.

مهمترین فوائد و تفاوت ترمیم مو

از مزایای پروتز مو این است که به صورت سفارشی از موی انسان و با کیفیت بالا ساخته می شود. رنگ، بافت، فر یا صاف بودن و همچنین تراکم مو همگی به هنگام ساخت پروتز مو در نظر گرفته می شود. هر چقدر کیفیت و تراکم پروتز مو بیشتر باشد از سوی دیگر هزینه پروتز مو نیز افزایش پیدا می کند. در نظر داشته باشید که استفاده از پروتز مو طبیعی دائم شما را از چنگال کلاه گیس و معایب آن رها خواهد کرد. اما در مجموع اگر به دنبال بهترین کیفیت و ماندگاری طولانی مدت و مزایای پروتز مو هستید، بهتر است پس از نصب نکات بهداشتی و نحوه مراقبت و نگهداری پروتز مو را به خوبی یاد بگیرید.

نوشته های مشابه

 

مزایای پروتز مو

 

مزایای پروتز مو چیست؟

پروتز دارای یک وزن بسیار سبک است که براحتی قابلیت جابجایی هوا برای تبخیر تعریق و آبرسانی را دارد. زمانی که می خواهید از پروتز مو برای مدت طولانی استفاده کنید بهتر است بهترین کیفیت آن را انتخاب کنید. چنانچه اهل ورزش کردن بخصوص ورزش شنا هستید، پروتز مو برای شما یک گزینه مناسب است. با استفاده از پروتز مو می توانید استحمام، خواب، ورزش و دیگر تفریحات خود را دوباره داشته باشید.

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

همانگونه که می دانید دردسرهای کاشت مو طبیعی فراتر از تصور ما است. عمل جراحی و خونریزی و دوره نقاهت هر شخصی را دچار تردید می کند. اما پروتز مو با کمترین خطرات و در اسرع وقت برای فرد ساخته می شود. از دیگر مزایای پروتز مو این است که دیگر نیازی به بانک مو نبوده و شخص می تواند پروتز مو طبیعی دائم و یا موقت خود را داشته باشد. از سوی دیگر افرادی هستند که بانک مو ندارند و تمایل به کاشت مو دارند. برای این اشخاص وجود پروتز مو یک راه نجات بخش است.

بسته به میزان جای خالی مو و سلیقه شخص، پروتز مو ساخته شده و همین امر باعث شده که ظاهر طبیعی نیز حفظ شود. برخلاف کاشت مو طبیعی نیازی نیست منتظر بماند تا نتیجه کار را ببنید. با انجام پروتز مو شما در همان روز می توانید نتیجه کاشت مو را مشاهده کنید.

هزینه پروتز مو از دیگر مزایا بوده که نسبت به کاشت مو بسیار کمتر است. گزینه دیگری که مزایای پروتز مو را پررنگ تر کرده است، امکان تغییر آن بعد از عدم رضایت مشتری است.

فوائد ترمیم مو

در مجموع و خلاصه وار می توان گفت که فوائد ترمیم مو شامل موارد زیر است

  • نیازی به عمل جراحی ندارد و مراقبت های خاصی به جز رعایت نکات بهداشتی ندارد
  • هیچگونه احساس ناراحتی و درد به هنگام کاشت روی پوست حس نمی شود
  • پروتز مو به صورت کاملا ساده و آسان انجام می شود
  • برای کارهای عادی و روزانه هیچگونه مزاحمتی ندارد
  • جنس نانو بکار رفته در پروتز مو باعث خواهد شد که مشابه پوست سر عمل کند و امکان هوا رسانی و عدم ایجاد بو را داشته باشد.
  • شباهت زیادی به موی طبیعی فرد دارد و ظاهر نرمال را حفظ می کند
  • امکان رنگ کردن و حالت دادن مو به راحتی وجود دارد.

روش های اتصال پروتز مو روی سر

  • استفاده از چسب های مخصوص گیاهی
  • استفاده از کلیپس به موهای فرد، متصل می شود.
  • با گره به موی سر خود فرد وصل می شود که با رشد مو، نیاز به فیکس کردن دارد.

ماندگاری پروتز مو چقدر است؟

طول مدت و ماندگاری پروتز مو بستگی زیادی به پوست فرد، میزان چربی سر و البته مراقبت های او دارد. پروتز مو طبیعی دائم وجود ندارد اما در شرایطی که فرد از آن به خوبی مراقبت کند برای سالهای زیادی می تواند از آن استفاده کند. شست و شوی صحیح و استفاده از مواد شوینده اورجینال نه فیک می تواند به طول عمر پروتز مو اضافه کند مرکز موی ایندرا با ارائه پروتز مو با کیفیت و همچنین با بهره بردن از بهترین امکانات خیال شما را از طول عمر پروتز مو راحت خواهد کرد.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا