کاشت ابرو

ماندگاری کاشت ابرو

کاشت ابرو چگونه انجام می شود؟ آیا از میزان ماندگاری کاشت ابرو مطلع هستید؟ آیا شناخت کافی از این روش برای ترمیم ابرو دارید؟ در مرکز موی ایندرا که انواع خدمات زیبایی پوست و مو را انجام می دهد، قصد بررسی کاشت ابرو و میزان دوام و ماندگاری آن را داریم و مطالعه این مطلب را به تمامی کسانی که جویای این مساله هستند، توصیه می کنیم.

تا کنون برای ترمیم ابرو از روش های مختلفی استفاده می شده است که هر یک از انها با مشکلاتی رو به رو بوده و معایبی داشته است؛ اما قصد داریم که یکی از جدیدترین و بهترین انواع روش های ترمیم ابرو را به شما عزیزان معرفی کنیم که این روش کاشت ابرو نام دارد و از شرایط بسیار ایده آلی برخوردار است.

کاشت ابرو از ماندگاری بسیار زیاد برخوردار است و ظاهر بسیار طبیعی را در افراد ایجاد می کند زیرا گرافت های مویی به ابرو پیوند زده می شوند و ظاهر کاملا طبیعی را برای افراد ایجاد می کنند.

کاشت ابرو چگونه انجام می شود؟

در روش کاشت ابرو که به آن پیوند ابرو نیز گفته می شود، گرافت های مویی از بانک مو با استفاده از دستگاههای مخصوص برداشته می شوند و این گرافت ها به نواحی خالی از مو در ابرو پیوند زده می شوند تا نواحی خالی پوشش داده شوند.

گرافت های مویی کاشته شده در ابرو پس از مدتی شروع به رشد می کنند و همانند سایر موهای طبیعی در بدن انسان که در حال رشد هستند، این گرافت ها نیز به رشد خود ادامه می دهند.

با این وجود کسانی که کاشت ابرو انجام داده باشند، همانند سایر افراد می توانند با رشد ابروهای خود مواجه باشند و به اصلاح آنها بپردازند.

ماندگاری کاشت ابرو

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

ماندگاری کاشت ابرو چه قدر است؟

کاشت ابرو همان طور که اشاره کردیم، از ماندگاری بسیار زیاد برخوردار است و میتوان از نتیجه آن تا پایان عمر نیز بهره برد؛ بنابراین کسانی که از این روش استفاده می کنند، تا پایان عمر خود نیازی به ترمیم مجدد ابرو ندارند بلکه می توانند هر زمانی که مایل باشند، ابروهای خود را اصلاح و یا رنگ کنند و یا حتی مدل آن را تغییر دهند که این مساله برای مردم بسیار حائز اهمیت است و باعث شده تا به دلیل ماندگاری کاشت ابرو، افراد زیادی از این روش استقبال کنند.

آیا ماندگاری کاشت ابرو برای همه یکسان است؟

در خصوص پیوند ابرو و میزان ماندگاری آن فقط باید توجه داشته باشید که ماندگاری این روش برای تمامی افراد یکسان نیست بلکه هر کسی بر اساس شرایط موجود ممکن است که میزان ماندگاری و دوام متفاوتی را دریافت کند.

به عبارت دیگر اگر کاشت ابرو به خوبی انجام شده باشد و شرایط متقاضی پیوند ابرو ایده آل بوده باشد، نتیجه آن تا پایان عمر قابل استفاده است اما عدم وجود این شرایط باعث می شود که پس از مدتی نتیجه پیوند با شکست مواجه شود و گرافت های کاشته شده از بین بروند.

ماندگاری کاشت ابرو به چه مسائلی وابسته است؟

در راستای مطالب فوق، باید اشاره کنیم که مسائل و عوامل موثر در ماندگاری و دوام کاشت ابرو از قبیل زیر هستند و بر اساس آنها نتیجه حاصل از پیوند می تواند موفقیت آمیز و یا شکست پذیر باشد:

تجربه و مهارت پزشکی که پیوند ابرو را انجام می دهد

تجربه و مهارت پزشکی که عملیات مربوط به پیوند ابرو را انچام میدهد، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا اگر پزشک از تجربه و مهارت کافی در این زمینه برخوردار نباشد، ممکن است که گرافت های مویی را در حین برداشت و کاشت دچار آسیب کند و باعث ضعیف شدن انها شود که در این صورت احتمال از بین رفتن آنها پس از مدت کوتاهی وجود دارد.

از طرف دیگر پزشک باید گرافت های مویی را در زاویه مناسب و با دقت بسیار زیاد در ابرو کاشت کند که زاویه رشد آنها مناسب باشد. علاوه بر آن لازم است تا گرافت ها در عمق مناسبی از پوست کاشته شوند تا نتیجه حاصل از عملیات پیوند رضایت بخش و موفقیت آمیز باشد.

روشی که برای پیوند ابرو استفاده می شود

برای پیوند ابرو از روش های مختلفی استفاده می شود که در برخی از آنها برداشت و کاشت با دستگاه های پیشرفته انجام می شود و در برخی دیگر این عملیات به صورت دستی انجام می شوند. از انجایی که در روش های پیشرفته هزینه پیوند ابرو بیشتر می شود، ممکن است که روش های قدیمی تری را انتخاب کنید که در انها عملیات به شکل دستی انجام می شود.

اما باید آگاه باشید که دخالت دست پزشک در عملیات مورد نظر در آسیب دیدن گرافت های مو تاثیر دارد و نتیجه کلی کاشت را تحت تاثیر قرار می دهد.

وضعیت بانک موی فرد

بانک مو یک مساله بسیار مهم در ماندگاری کاشت ابرو است زیرا بانک مو باید دارای موهایی با کیفیت مناسب باشد تا نتیجه پیوند مو پس از آن رضایت بخش باشد. چنانچه بانک مو از موهای ضعیفی برخوردار باشد، ماندگاری کاشت ابرو پس از عملیات با ریسک بیشتری مواجه می شود و به همین دلیل لازم است تا اشخاص بانک موی قوی و با کیفیتی داشته باشند.

مراقبت های بعد از پیوند ابرو که باید توسط متقاضی رعایت شود

پس از اینکه پیوند ابرو انجام می شود و مراحل آن به پایان می رسد، لازم است تا متقاضیان مراقبت های بعد از کاشت را رعایت کنند تا گرافت های مویی کاشته شده دچار آسیب نشوند و سلامت باقی بمانند. به عنوان مثال: در این دوره لازم است تا از دستکاری کردن گرافت ها خودداری شود و از مواد آرایشی ابرو استفاده نشود.

در صورتی که دوره مراقبت به خوبی طی شود، نتیجه کاشت رضایت بخش واقع می شود و از ماندگاری کاشت ابرو کاسته نمی شود.

کلام پایانی

در مرکز موی ایندرا میزان ماندگاری کاشت ابرو برای شما عزیزان تضمین شده است و پزشکان و متخصصان ماهر ما در این مجموعه به بهترین شکل کاشت را برای شما انجام می دهند و رضایت شما را به دست می آورند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق تلفن های تماس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن