کاشت مو

فاکتورهای مهم در تعرفه کاشت مو چیست؟

شاید برای بسیاری از افراد، مسئله هزینه یکی از مولفه های مهم در انتخاب هایشان باشد، اما مولفه و الویت اول آن ها نباشد؛ برخی از افراد نیز هستند که به هیچ وجه به موضوع قیمت توجهی ندارند و در وهله اول به دنبال بالاترین کیفیت می گردند. موضوع صحبت ما بر روی هیچکدام از افراد این دو گروه نیست، بلکه موضوع بر روی افرادی است که مولفه قیمت به خصوص قیمت ترمیم مو hrt و هزینه کاشت مو برای آن ها نه تنها جز مولفه های مهم است، بلکه اولین و مهم ترین موضوع نیز به شمار می رود. با مرکز موی ایندرا همراه باشید.

فاکتورهای مهم در تعرفه کاشت مو

فرقی نمی کند که در کدام گروه از افراد قرار دارید، به هر حال حتی اگر میلیارد هم باشید برای پولتان زحمت کشیده اید و بهتر است تا برای خرج کردن پولتان زیاد عجله نکنید و جای مناسبی را برای کاشت مو پیدا کنید. در این قسمت مولفه هایی که در قیمت کاشت مو تاثیر گذار هستند را با یکدیگر بررسی می کنیم.

1-روش کاشت مو

انتخاب روش مناسب حالتان برای کاشت مو می تواند یکی از مهم ترین موضوعات و مولفه ها در تعیین تعرفه کاشت مو باشد. روش های کاشت مو در حال حاضر شامل 3 دسته اصلی و کلی می شوند که دو روش آن از نظر سازمان بهداشت جهانی به دلیل عوارضی که بر جای می گذارند منسوخ شده و تنها یک روش مورد پذیرش است؛ اما با این حال شما هنوز هم می توانید از میان هر 3 روش یکی را انتخاب کنید.

روشی که بهترین و معقول ترین و در عین حال گران ترین روش موجود است به نام SUT شناخته می شود. این روش با استفاده از دستگاه های خاص و همچنین کمترین عوارض همچون درد و خونریزی است.

2-مکان کلینیک

موضوع مکان و نقطه جغرافیایی که کلینیک کاشت مو قرار گرفته است نیز در تعرفه کاشت مو بسیار اهمیت دارد. یه لحظه در ذهن خودتان تصور کنید که آیا مطب قرار گرفته در نیاوران تهران، هزینه یکسانی با مطب قرار گرفته در یکی از شهرستان های دور افتاده کشور خواهد داشت؟ قطعا خیر. بنابراین مکان کلینیک و حتی نقطه ای از شهر که کلینیک در آن جا قرار گرفته است نیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

3-خدمات و سرویس های جانبی

در بسیاری از کلینیک ها زمانی که عمل جراحی به پایان رسید، شما را به خیر و آن ها را به سلامت! طوری رفتار می کنند که انگار به هیچ وجه شما را ندیده اند؛ اما در برخی از کلینیک ها نیز خدمات و سرویس های جانبی دارند که پیش، در حین و پس از پروسه کاشت مو شامل حال شما می شود. این موارد می تواند شامل پیگیری های روزانه و ساعتی احوال شما پس از عمل، یادآوری توصیه های مهم پس از عمل و…شود که در تعرفه کاشت مو و مراکز فروش پروتز مو  بسیار مهم است.

 

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

تعرفه کاشت مو

 

4-جراح

اینکه کدام پزشک بخواهد عمل کاشت مو شما را انجام دهد نیز بسیار در تعرفه کاشت مو اهمیت دارد. اگر جز آن دسته از افرادی باشید که قبل از انتخاب کلینیک مورد نظر، تحقیقات زیادی را در این زمینه انجام داده باشید، مسلما پزشکان و جراحان معروف این عرصه را می شناسید. هر قدر یک جراح مشهورتر باشد، هزینه ی دریافتی اش نیز به مراتب نسبت به پزشکان تازه کار و بی نام و نشان بیشتر است.

5-حجم کار

ممکن است یکی بخواهد تمام سرش را مو بکارد و دیگری فقط نیاز به کاشت در وسط سرش داشته باشد. مسلما حجم کار هر قدر بیشتر باشد، تعرفه کاشت مو نیز بالاتر خواهد رفت.

6-کیفیت کار

کیفیت کار که در واقع اصلی ترین مولفه موجود است، بایستی در اول فهرست قرار بگیرد. ممکن است بخواهید دو کلینیک مختلف را از لحاظ قیمتی مورد قیاس قرار دهید، به احتمال زیاد اگر به کیفیت کارهای انجام شده قبلی آن ها رجوع کنید متوجه خواهید شد که کلینیک گران تر، کیفیت بهتری را هم در کارهایش ارائه کرده است.

سخن پایانی در مورد تعرفه کاشت مو

فاکتورهای مهم در تعرفه کاشت مو و قیمت ترمیم مو را که شامل شش مورد بسیار مهم می شدند برایتان به شکل کامل توضیح دادیم. حالا نوبت شما است که با توجه به الویت بندی هایی که دارید و مولفه هایی را که ترجیح می دهید رعایت کنید، کلینیک، نوع شامپو برای ریزش موی سکه ای یا طبیعی ،  جراح و همچنین روش کاشت موی مناسب خودتان را انتخاب نمایید. تنها نکته مهمی که باید به یاد داشته باشید آن است که کیفیت خوب و عالی را فدای قیمت پایین نکنید.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا