اسکالپ

درمان ریزش ریش در مردان

آیا درمان ریزش ریش در مردان امکان پذیر است؟ از چه روشی برای درمان ریزش ریش در مردان می توان استفاده کرد؟ درمان ریزش ریش در مردان و اسکالپ ریش چگونه است؟ در مرکز موی ایندرا تمامی این مسائل را با هم بررسی می کنیم.

آقایان نه تنها با مشکل ریزش موی سر مواجه می شوند بلکه بسیاری از آقایان از مشکلات مربوط به ریزش ریش و محاسن خود نیز رنج می برند. علاوه بر ریزش ریش و محاسن، بسیاری از آقایان نیز با مشکل کم پشتی ریش ها به صورت ژنتیکی مواجه هستند که در هر صورت این مسائل برای آنها ناخوشایند است.

از این جهت امروزه روش هایی به وجود امده اند تا به کمک آنها بتوان مشکل ریزش محاسن و یا کم پشتی آنها را برطرف کرد و به آقایان در این زمینه کمک نمود.

آیا درمان ریزش ریش در مردان امکان پذیر است؟

عللی که باعث ریزش ریش در مردان می شوند گوناگون هستند و بر اساس انها در برخی از مواقع میتوان ریزش ریش را درمان کرد  و در برخی از مواقع دیگر امکان انجام دادن این کار وجود نخواهد داشت.

تشخیص این مساله نیز به عهده متخصص پوست و مو است و پزشک با بررسی این مسائل تشخیص می دهد که اشخاص باید چه اقدامی در این جهت انجام دهند.

 

درمان ریزش ریش در مردان

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

 

از چه روشی برای درمان ریزش ریش در مردان می توان استفاده کرد؟

روش هایی که برای درمان ریزش ریش در مردان به کار می روند متعدد هستند و برخی از این روش ها از قبیل زیر می باشند:

کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل روشی است که در آن از بانک موی فرد استفاده می شود و گرافت های مویی از بانک مو برداشته می شوند و به بخش های خالی مربوط به رشد ریش کاشته می شوند تا این بخش ها پر شوند.

برای اینکه بتوان از این روش استفاده کرد لازم است تا حتما شخص مورد نظر بانک موی مناسب در این راستا داشته باشد؛ در غیر این صورت امکان کاشت ریش و سبیل وجود نخواهد داشت.

استفاده از ماینوکسیدیل

ماینوکسیدیل محلولی است که به صورت موضعی بر روی صورت و در نواحی مورد نظر ماساژ داده می شود تا به این شکل رشد ریش ها را تحریک کند و باعث افزایش رشد و پرپشت شدن ریش و سبیل شود.

اما این روش به مدت زیادی نیاز دارد تا نتیجه خوبی ارائه دهد و باید به صورت مداوم استفاده شود. همچنین باید اشاره کنیم که در این روش نتیجه بسیار پر قدرتی حاصل نمی شود.

درمان ریزش ریش در مردان و اسکالپ ریش چگونه است؟

علاوه بر روش های ذکر شده در فوق روش دیگری نیز وجود دارد که از آن در جهت ترمیم ریش و سبیل می توان بهره برد. این روش که اسکالپ ریش نامیده می شود هیچ نیازی به بانک مو ندارد و تمامی آقایان به این منظور قادر به استفاده از آن هستند.

در روش اسکالپ ریش از دستگاه مخصوصی استفاده می شود که مجهز به سوزن های بسیار ریز نانو است و این سوزن ها رنگدانه های اسکالپ را به لایه میانی پوست صورت آقایان انتقال می دهند و نقاطی شبیه به موی ریش را بر روی صورت ایجاد می کنند.

این روش تحت بی حسی موضعی انجام می شود و هیچ گونه درد و خونریزی به همراه ندارد.

به عبارت دیگر باید بگوییم که اسکالپ ریش روشی همانند میکروبلیدینگ ابرو است که خانم ها از آن بسیار استفاده می کنند.

درمان ریزش ریش در مردان با اسکالپ ریش

اسکالپ ریش از مزیت های بسیار زیادی در مقایسه با روش های فوق برخوردار است و مزایای آن از قبیل زیر هستند:

دریافت نتیجه آنی

اسکالپ ریش در مقایسه با کاشت ریش و یا ماینوکسیدیل به گونه ای است که نتیجه حاصل از آن به صورت آنی است و پس از پایان یافتن مراحل اسکالپ می توان نتیجه آن را مشاهده کرد.

با این وجود نیازی نیست که برای دستیابی به نتیجه حاصل از اسکالپ ریش منتظر ماند.

مقرون به صرفه بودن

اسکالپ ریش که برای درمان ریزش ریش در مردان استفاده می شود، بسیار مقرون به صرفه است و با پرداخت هزینه مناسب میتوان از این روش و مزیت های آن بهره برد.

با وجود اینکه این روش مزیت های زیادی برای ترمیم ریش دارد، اما پرداخت هزینه مناسب برای آن باعث شده است تا افراد زیادی بتوانند از آن استفاده کنند.

عدم ایجاد درد و خونریزی

اسکالپ که تحت بی حسی موضعی انجام می شود، هیچ درد وخونریزی به همراه ندارد و بسیار ایمن و بی خطر است. با این وجود کسانی که از این روش استفاده کنند در حین جراحی شرایط آزار دهنده ای نخواهند داشت.

کوتاه بودن دوره نقاهت

دوره نقاهت پس از اسکالپ ریش در خصوص درمان ریزش ریش در مردان بسیار کوتاه مدت است و تنها به 3 روز مراقبت بعد از آن نیاز است تا بهبودی حاصل شود.

عدم نیاز به بانک مو

برای اسکالپ ریش هیچ نیازی به بانک مو نیست و همه آقایان می توانند از آن استفاده کنند.

عدم وجود محدودیت سنی

برای انجام دادن اسکالپ ریش هیچ گونه محدودیت سنی وجود ندارد و این موضوع را نیز می توان از دیگر مزیت های این روش به حساب اورد.

ماندگاری بالا

اسکالپ درمان ریزش ریش در مردان از ماندگاری بسیار زیادی برخوردار است و نتیحه حاصل از آن به مدت زیادی باقی می ماند. همچنین لازم به ذکر است که پس از مدت مشخصی میتوان ترمیم اسکالپ را نیز انجام داد تا نتایج حاصل از آن  برای دوره بیشتری قابل استفاده باشد.

دریافت نتیجه بسیار طبیعی

اسکالپ ریش ظاهر بسیار طبیعی را ایجاد می کند و پس از انجام آن اشخاص متوجه ترمیم ریش شما نخواهند شد. طبیعی بودن این روش از مهم ترین مزیت های آن است که توجه بسیاری از آقایان به همین دلیل به اسکالپ ریش جلب شده است.

بخش پایانی در مورد درمان ریزش ریش در مردان

درمان ریزش ریش در مردان را تحت بررسی قرار دادیم.بر اساس موارد مطرح شده در این خصوص، میتوان اسکالپ ریش را بهترین روش در نظر گرفت تا با استفاده از آن و نتایج حاصل از اسکالپ ریش بتوانید نتیجه بسیار خوبی دریافت کنید و به پرپشتی و زیبایی محاسن خود بیفزایید.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن