جدیدترین روش کاشت ابرو

جدیدترین روش کاشت ابرو
فهرست مطالب

پیوند ابرو چیست؟ جدیدترین روش کاشت ابرو کدام است؟ نحوه انجام کاشت ابرو FUE به چه شکل است؟ نتیجه کاشت ابرو SUT و بازدهی آن چگونه است؟

زیبایی ابروها در زیباتر نشان دادن چهره تاثیر بسیار بالایی دارد و ابرو های پر پشت طبیعی با تار موهای محکم و کلفت از ملاک های زیبایی  ابرو افراد می باشد اما کم پشتی ابرو ها و یا ریزش ابرو ها موضوعی است که تاثیر منفی بر چهره ظاهر افراد می گذارد.

روش های متفاوت برای پر تر نشان دادن ابرو ها وجود دارد که رشد مجدد و رشد پر تراکم ابرو را به همراه ندارند و تنها راه درمان در چنین شرایط استفاده از درمان کاشت ابرو می باشد و کلیه افرادی که کاندیدای مناسب این روش هستند با استفاده از این رش میتواند ابرو های زیاد با رشد طبیعی را داشته باشند.

زیبایی چهره و صورت موضوعی حائز اهمیت برای هر فردی میباشند و همه در تلاش برای زیباتر دیده شدن خو می باشند . که در این بین ممکن است برخی از ما در بعضی از نقاط صورت خود دچار ضعف باشیم و یا اینکه با تغییر در بعضی از نقاط میتوانیم حالت طبیعی تر و زیباتری به چهره خود هدیه دهیم یکی ازین نقاط تاثیر گذار صورت در زیبایی هر فرد ، ابرو می باشد و میتواند تاثیر بسیار زیادی بر چهره افراد بگذارد

افرادی که ذاتا ابرو های کم پشت دارند و یا افرادی که به دلایل مختلف ریزش ابرو را تجربه کرده اند در صورت داشتن بانک موی قوی میتوانند کاندیدای مناسبی برای  درمان روش کاشت ابرو باشند و زیبایی هرچه بیشتری را در چهره خود نمایان کنند.

کاشت ابرو  چیست ؟

کاشت ابرو مانند درمان کاشت مو روش های متفاوت درمانی را برای انتخاب درمان در دست دارد و به طور کلی کلیه روش های کاشت مو امکان استفاده از روش کاشت ابرو را خواهند داشت.

کاشت ابرو از روش های مشترک کاشت مو پیروی میکند و هر روش کاشت مو میتواند کاشت ابرو را نیز برای افراد انجام دهد.

در حال حاضر جدیدترین و بهترین روش ارائه شده کاشت مو روش SUT می باشد که در ادامه مطلب به توضیحاتی در رابطه با کاشت ابرو SUT در مرکز موی ایندرا میپردازیم تا با نحوه درمانی آن آشنا شده و اطلاعات حدودی را از این روش کسب نمایید.

 

جدیدترین روش کاشت ابرو

جدیدترین روش کاشت ابرو

جدیدترین روش کاشت ابرو FUE می باشد که در بیشتر مراکز کاشت ابرو  همچنین در مرکز موی ایندرا امکان استفاده از آن را دارند.

مهم ترین مسئله در درمان کاشت مو و کاشت ابرو علاه بر انتخاب روش درمانی به علت نحوه و شرایط درمانی و همچنین نتیجه درمان متفاوت هر روش از درمان مسائل مهم دیگری در انجام  کاشت ابرو نقش دارد که اصلی ترین آن کلینیک انتخابی کاشت ابرو می باشد.

کلینیک کاشت ابرو انتخابی هرچه مجهز تر باشد قطعا نتایج درمانی در آن بهتر خواهد بود در کلینیک های مجهز از بهترین و ماهر ترین متخصصص در انجام کاشت ابرو انجام یمشود این روش  درمانی نیازمند مهارت و ظرافت بالای دستان متخصص می باشد تا نحوه درمان را هرچه بهتر جلو ببرد تا نتایج طبیعی تر و مطلوب تر باشد و میتوان مهم ترین و اصلی ترین قدم را در نتایج کاشت مو به نحوه عملکرد متخصص اختصاص داد.

همچنین در کلینیک های تخصصی و پیشرفته از بهترین روش ها و بالاترین ابزار های تخصصی  کاشت مو برای درمان کاشت ابرو و مو استفاده میشود و  قطعا اثر مستقیم بر نحوه درمان و نتایج خواهد داشت و مجهز بودن فضا و استریل بودن کامل کلینیک و استفاده از پرسنلی حرفه ای از مواردی است که باید در انتخاب کلینیک مورد توجه قرار گرفته شود.

در حل حاضر مرکز موی ایندرا با سال ها تجربه در این زمینه و رعایت کلیه موارد گفته شده بهترین انتخاب برای انجام خدمات زیبایی درمانی از جمله انجام کاشت ابرو FUE برای عزیزان متقاضی خواهد بود.

کاشت ابرو به روش FUE

جدیدترین روش کاشت ابرو یا کاشت ابرو FUE شرایط درمانی و عملکردی مشابه با کاشت مو FUE دارد  برداشت فولیکول مو در این روش از طریق دستگاه مخصوص میکروتول ها انجام میگیرد و کاشت ابرو FUE به کاشت ابرو تک فولیکولی معروف می باشد و برداشت و استخراج فولیکول ها به صورت تک به تک انجام میشود  روش کاشت ابرو FUE برخلاف روش FUT بدون نیاز به برداشت نواری فولیکول و وجود خط بخیه همیشگی در سر دارد اما مقدار کمی از فولیکول قابل دسترس خواهد بود اما به دلیل اینکه ابرو ها به مقدار کمی از فولیکول مو برای درمان احتیاج دارند میتواند گزینه مناسبی برای کاشت ابرو باشد.

نحوه انجام کاشت ابرو FUE

همانطور که گفته شد جدیدترین روش کاشت ابرو FUE می باشد که در آن متخصص ابتدا با بررسی دقیق و کامل شرایط فرد مشخص میکند که این  روش برای  انجام کاشت ابرو شخص مناسب است یا خیر و پس از مشخص شدن و انتخاب کاشت ابرو FUE برای شخص  نحوه پیروی درمان فرد را به صورت مرحله به مرحله طراحی میکند تا درمان به صورت حرفه ای انجام گیرد و نتایج عالی را در پی داشته باشد.

در جلسه درمان کاشت ابرو FUE ، ابتدا ناحیه بانک مو در جهت برداشت فولیکول با بی حسی موضعی بی حس میشود و سپس برداشت فولیکول از طریق میکرو تل با مقدار مشخص شده برداشت میشود و پس از نگهدار دقیق فولیکول ها  آماده کاشت خواهند شد.

برای کاشت فولیکول ها  در ناحیه ابرو نیز ابرو با بی حسی موضعی بی حس شده تا متقاضی دردی را در زمان درمان احساس نکند سپس متخصص مرکز موی ایندرا با ظرافت و مهارت هرچه بیشتر فولیکول ها را در قسمت ابرو فرد می کارد.

معمولا برای انجام کاشت ابرو FUE به دو جلسه درمان نیاز خواهد بود و نتایج درمانی پس از 6 ماه نمایان خواهند شد.

کاشت ابرو به روش SUT

روش کاشت مو SUT از جدیدترین روش کاشت ابرو در سر تاسر دنیا می باشد که توانسته است  نحوه درمانی هرچه کاملتر و نتایج درمان بهتر و عالی را به همراه داشته باشد.

امکان استفاده از این روش به علت پیشرفته بودن دستگاه آن و نیازمندی آن به تجهیزات کامل و پیشرفته  در کلینیک های مخصوص و پیشرفته وجود دارد و همه مراکز کاشت مو از امکان استفاده از این روش بهرهمند نیستند  و تنها مراکز فوق تخصصی مانند مرکز موی ایندرا از این درمان برای کاشت ابرو و کاشت مو استفاده میکنند.

کاشت ابرو SUT روشی است که برای برداشت فولیکول مو ، نه مانند روش FUT نیازمند برداشت نواری پوست و ایجاد خط بخیه در ناحیه بانک مو دارد و نه مانند روش FUE و FIT نیازمند تراش موهای ناحیه بانک مو می باشد.

برداشت فولیکول مو در کاشت ابرو SUT از طریق دستگاه مخصوص اس یوتی با استفاده از سوزن های ریز این دستگاه انجام میشود و سپس به کمک این دستگاه بر ناحیه ابرو کاشته خواهد شد.

این روش بی دردسر  درمانی سریعتر و بدون ریسک درمان را به همراه دارد و نتایج درمان کاشت ابرو SUT نیز طبیعی تر و مطلوب تر و رضایت بیشتر مراجعین را به خود اختصاص دادده است.

ابتدا  باید به این نکته توجه کرد که انجام کاشت ابرو و نتایج درمان  اللخصوص انجام کاشت ابرو SUT به میزان بسیار بالایی به مهارت و ظرافت متخصص بستگی دارد تا درمان را به بهترین شکل به نتیجه برساند  خوشبختانه در مرکز موی ایندرا از بهترین و ماهرترین متخصص در خصوص انجام کاشت مو و ابرو کمک گرفته شده است.

ابتدا با بررسی دقیق شرایط فرد در جلسه مشاور نحوه درمان کاشت ابرو فرد را طراحی میکند تا درمان به سمت ایده مشخص شده متخصص به پیش رود پس از برداشت میزان تعیین شده فولیکول مو توسط متخصص نیز  کاشت آن ها بر ابرو نیازمند ظرافت سرعمت عمل و مهارت بسیار بالایی بوده که توسط متخصص این مرکز قابل اجرا است و کاشت فولیکول بدون آسیب به فولیکول ابروهای اصلی فرد انجام میشود و نحوه و محل کاشت فولیکول به صورتی می باشد که محل رویش آن دقیق  و کاملا طبیعی باشد تا در زمان رشد ابرو شاهد  رشدی با رویش هرچه طبیعی تر و زیباتر باشیم.

بازدهی و نتیجه کاشت ابرو SUT

همانطور که گفته شد کاشت ابرو به زیبایی بیشتر چهره افراد کمک زیادی میکند و این روز ها طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرده و تعداد متقاضیان این روش هرروز بیشتر میشوند و یکی از بهترین روهاش کاشت ابرو کاشت ابرو SUT می باشد که افراد با انتخاب مرکز موی ایندرا میتوانند از نتایج عالی این روش بهرهمند شوند.

زمانی که کاشت ابرو به روش SUT اتمام یابد  ابرو برای نتیجه دادن آماده میشود  و پس از گذشت چند هفته از درمان ابرو در فاز استراحت قرار گرفته و  میریزد.

جدیدترین روش کاشت ابرو یا کاشت ابرو به روش SUT  بیشترین نتیجه دهی را در ماه چهارم نشان میدهد و درمان به حد قابل قبول خود خواهد رسید و پس از گذشت شش ماه رشد ابرو های کاشته شده با نمای بسیار طبیعی با تراکمی طبیعی نمایان شده و به تثبیت خواهد رسید که این مدت زمان نتیجه دهی  میتواند با توجه به شرایط بدنی هر فرد بالاتر و یا پایین تر باشد.

اما نکته که در کاشت ابرو SUT وجود دارد این است که نتیجه سریعتری نسبت به سایر روش های کاشت ابرو دارد همچنین با مهارت بالای متخصص  مرکز موی ایندرا حالتی طبیعی تر از حد معمول را نمایان می سازد و رضایت هرچه بیشتر مراجعین را به همراه خواهد داشت.

درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی*

پرس و پاسخ

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا