ترمیم مو در مرکز تهران

ترمیم مو در مرکز تهران

ترمیم مو در مرکز تهران

از آنجایی که تهران یک شهر شلوغ و پر ترافیک است، اکثر مردم ترجیح می دهند که در بخش های مراکزی شهر برای ترمیم مو اقدام کنند تا در رفت و آمد به مراکز شهر سهولت بیشتری داشته باشند زیرا مراکز شهر تهران از هر سوی شهر دسترسی راحتی دارد اما به عنوان مثال: اگر ساکنین غرب تهران بخواهند برای ترمیم مو به شرق تهران مراجعه کنند، باید مسافت زیادی را طی کنند که با وجود ترافیک شرایط برای انها سخت می شود.

شهرک غرب و ولیعصر از جمله محدوده هایی هستند که در مرکز تهران قرار گرفته اند و مسلما کسانی که میخواهند ترمیم مو در مرکز تهران انجام دهید، باید مراکز موی مورد نظر را در این محدوده ها پیدا کنند.

بهترین مرکز مو در تهران

یکی از بهترین مراکز مو در مرکز تهران، مرکز موی ایندرا است که در شهرک غرب واقع شده است و بیش از 50 سال از فعالیت آن تا کنون می گذرد؛ مرکز موی ایندرا علاوه بر آنکه از دسترسی مناسبی برخوردار است، توسط بهترین پزشکان شهر نیز اداره می شود و نتیجه حاصل از ترمیم مو با هر یک از روش ها در آن بسیار مناسب و رضایت بخش است.

اگر قصد دارید که در مرکز موی ایندرا به عنوان یک مجموعه حرفه ای برای ترمیم مو به انجام روش مورد نظر خود بپردازید و یا از پزشک مشورت بگیرید، از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

 

ترمیم مو در مرکز تهران

بررسی اجمالی انواع روش های ترمیم مو در مرکز تهران

انواع روش هایی که برای ترمیم مو در تهران استفاده می شوند به همراه شرح اجمالی آنها از قبیل زیر هستند:

کاشت مو

کاشت مو از بهترین روش های ترمیم مو است که با پیوند گرافت های مویی به مناطق خالی از مو انجام می شود؛ گرافت های مو کوچک ترین واحد های مویی هستند که رشد و نمو آن را به عهده دارند. کاشت مو به صورت کم تهاجمی و تحت بی حسی موضعی انجام می شود و از جمله روش های دائمی و ماندگار ترمیم مو محسوب می شود که نتایج آن تا پایان عمر باقی می مانند.

پروتز مو

پروتز مو روشی موقتی برای ترمیم مو است که در آن تار موی طبیعی در داخل لایه مشبک توری قرار می گیرد و بر روی سر چسبانده می شود؛ پروتز مو به صورت تمام تور و جلو تور مورد استفاده قرار می گیرد و برای بانوان و آقایان قابل استفاده است که روش های اتصال آن بر روی سر نیز متفاوت هستند.

حداکثر میزان ماندگاری و دوام پروتز مو حدود 2 سال است که مراقبت از آن بر روی ماندگاری تاثیر می گذارد و در صورت بروز مشکل در پروتز مو امکان ترمیم آن وجود دارد.

اسکالپ سر

در اسکالپ سر با هیچ گونه تار مویی مواجه نیستیم بلکه در این روش از دستگاه اسکالپ و رنگ اسکالپ استفاده می شود تا به واسطه سوزن های نانو این رنگ به لایه میانی پوست سر وارد شود و ظاهری شبیه به مو را بر روی سر ایجاد کند؛ در واقع این روش شباهت زیادی به میکروبلدینیگ ابرو دارد و ماندگاری آن بسیار زیاد است اما یک روش دائمی محسوب نمی شود.

کربوکسی تراپی مو

کربوکسی تراپی روشی برای ترمیم مو است که به تقویت رشد موهای طبیعی خود فرد کمک می کند و هیچ گونه پیوند مو در آن انجام نمی شود؛ در این روش گاز کربن دی اکسید به صورت موضعی به لایه میانی پوست سر وارد می شود تا به تقویت مو بپردازد و سپس از طریق عروق از بدن خارج می شود.

مزوتراپی مو

مزوتراپی مو یک روش کم تهاجمی بدون درد و خونریزی است که در این روش مواد مورد نیاز برای تقویت موهای طبیعی افراد مانند: مواد معدنی، ویتامین و پروتئین به شکل موضعی به لایه میانی پوست سر تزریق می شوند و در افزایش رشد مو موثر واقع می گردند که استفاده از این روش فاقد هر گونه عارضه است و برای کسانی مناسب است که موهای خود را به شکل کامل از دست نداده اند و قصد ترمیم موهای طبیعی خود را دارند.

پی آر پی مو

روش دیگری که به عنوان ترمیم مو در مرکز تهران یعنی مجموعه ایندرا انجام می شود، پی آر پی مو است؛ در این روش از بازوی شخص مورد نظر خون دریافت می شود و سپس به واسطه دستگاه های مخصوص پلاسما و پلاکت آن از هم جدا می شوند تا در نهایت پلاسمای غنی از پلاکت مجددا به بدن فرد باز گردد.

اما برای تزریق مجدد این پلاسمای غنی از پلاکت، آن را به لایه پوست سر تزریق می کنند و از انجایی که در این روش هیچ ماده اضافی به بدن وارد نمی شود، از این روش به عنوان یک روش کاملا بدون عارضه یاد می شود.

مزایای ترمیم مو در مرکز موی ایندرا

ترمیم مو برای شما عزیزان در این مرکز مو می توانند همراه با مزیت های زیر باشد:

  • دریافت خدمات رضایت بخش
  • امکان بهره بردن از انواع روش های ترمیم مو
  • دریافت مشورت و راهنمایی از بهترین متخصصین پوست و مو
  • پرداخت هزینه مناسب
  • استفاده از تجهیزات پیشرفته و جدید دنیا برای ترمیم مو
  • و…

کلام پایانی

ترمیم مو در مرکز تهران را برای شما هموطنان عزیز تحت بررسی قرار دادیم تا در راستای بررسی این موضوع مرکز موی ایندرا و ویژگی های آن را نیز اعلام کنیم؛ با توجه به ویژگی های ایندرا میتوان آن را به عنوان یک مجموعه بسیار مناسب برای ترمیم مو در نظر گرفت. در این مجموعه در خدمت شما عزیزان هستیم.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp

تماس با ما

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی*

ارسال دیدگاه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا