ترمیم مو

ترمیم مو در شرق تهران

ترمیم مو در شرق تهران با چه روش هایی انجام می شود؟ بهترین مرکز مو برای ترمیم مو در شرق تهران کجا است؟ یک مرکز موی مناسب در شرق تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

ترمیم مو بعد از جراحی زیبایی بینی از جمله روش های زیبایی است که بیشترین متقاضیان را به خود اختصاص داده است و عده بی شماری از بانوان و آقایان به این منظور اقدام می کنند تا به زیبایی موها و چهره خود بیفزایند.

امروزه ترمیم مو با روش های مختلفی انجام می شود که هر یک از آنها ویژگی های مربوط به خود را دارند که نتیجه آنها نیز با هم متفاوت است؛ به عنوان مثال: برخی از آنها باعث تقویت مو می شوند و برخی دیگر ساقه مو را ترمیم می کنند؛ انواع دیگری از روش های ترمیم مو نیز فقط به تغییر موقتی ظاهر مو می پردازند و با استفاده از انها هیچ تقویتی بر روی موهای طبیعی انجام نمی شود.

تمامی این روش های ترمیم مو با نام های مختلف و در شرایط متفاوت در مراکز پوست و مو و زیبایی انجام می شوند و متقاضیان برای دریافت آنها میتوانید به مراکز پوست و مو مراجعه کنند.

ترمیم مو در شرق تهران با چه روش هایی انجام می شود؟

ترمیم مو در شرق تهران و مراکز موی موجود در این منطقه با روش های مختلفی از قبیل زیر انجام می شود:

پیوند مو( کاشت مو )

پیوند مو که با نام کاشت مو شهرت پیدا کرده است، روشی است که در آن فولیکول های موی متقاضی از قسمت بانک مو به میزان مورد نیاز برداشته می شوند و پس از انجام آزمایش ها و عملیات مورد نیاز بر روی آنها با استفاده از تجهیزات مخصوصی به بخش های خالی از موی سر پیوند زده می شوند تا به این شکل ترمیم مو انجام شود.

موهای کاشته شده در محل خالی از مو پس از مدتی شروع به رشد می کنند و همانند سایر موهای طبیعی بر روی سر می رویند و تا پایان عمر باقی می مانند.

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

برای کاشت مو از روش های مختلفی استفاده می شود که این روش ها عبارتند از: sut ، bht ، fut ، fit ، fue و …

کربوکسی تراپی مو

کربوکسی تراپی روشی است که در آن گاز کربن دی اکسید را به شکل موضعی به لایه میانی پوست سر تزریق می کنند تا باعث تحریک رشد مو شود. سپس کربن دی اکسید وارد شده به بدن از تزریق عروق از بدن خارج می شود و هیچ مشکل و یاعارضه ای را برای بدن انسان ایجاد نمی کند.

امروزه این روش از موثرترین روش های ترمیم مو که باعث تحریک و تقویت رشد مو می شود، در نظر می گیرند.

پروتئین تراپی مو

پروتئین تراپی مو  یکی از روش های ترمیم مو در تهران است که برای تقویت ساقه مو استفاده می شود و در تقویت ریشه مو هیچ گونه تاثیری به همراه ندارد. در این روش موها را به مکمل های غنی از پروتئین آغشته می کنند تا به این شکل پروتئین مورد نیاز انها تامین شود.

پروتئین تراپی مو باعث نرم و شلاقی شدن موها می شود و علاوه بر آن در براق شدن موها نیز موثر است. به کمک این روش خشکی و شکنندگی مو برطرف می شود و به مدت شش ماه نتایج حاصل از آن باقی می ماند.

بوتاکس مو

بوتاکس مو یکی دیگر از روش های ترمیم مو در شرق تهران است که همچون پروتئین تراپی مو است اما موادی که در این روش استفاده می شوند با مکمل های پروتئین تراپی متفاوت هستند. در بوتاکس مو از مواد دیگری استفاده می شود و هدف از این روش افزایش زیبایی موها است و تقویت ساقه مو در این روش صورت نمی گیرد.

مزوتراپی

مزوتراپی یک روش موضعی و کم تهاجمی است که بدون خونریزی و درد انجام می شود و در این روش مواد مورد نیاز و موثر در رشد موها یعنی: ویتامین ها، پروتئین ها و مواد معدنی به صورت موضعی به لایه درم پوست سر تزریق می شوند و ریشه مو تقویت می شود.

از آنجایی که در این روش هیچ ماده اضافی به بدن وارد نمی شود، مزوتراپی را روشی کاملا ایمن و بدون عارضه معرفی می کنند.

پی آر پی

پی آر پی مو روشی است که در آن به میزان یک سرنگ از بازوی متقاضی خون دریافت می شود. سپس عملیات مخصوصی بر روی آن انجام می شود تا پلاسما و پلاکت از هم جدا شوند. در ادامه پلاسمای غنی از پلاکت را به پوست سر تزریق می کنند تا پیاز مو تقویت شود زیرا پلاکت ها در رشد و تقویت مو بسیار موثر هستند و با انجام این کار خون رسانی به موها به خوبی انجام می شود.

ترمیم مو در شرق تهران
ترمیم مو در شرق تهران

بهترین مرکز مو برای ترمیم مو در شرق تهران کجا است؟

مسلما در شرق تهران همانند سایر نقاط تهران مراکز موی زیادی وجود دارند که می توانید از خدمات آنها استفاده کنید اما اگر به دنبال یک مرکز موی ایده آل و مناسب هستید، به شما مرکز موی ایندرا را توصیه می کنیم که این مرکز مو در شرق تهران قرار نگرفته است، بلکه در شهرک غرب تهران یعنی در محدوده غرب و بخش های مرکزی استان قرار گرفته است؛

اما از آنجایی که این مجموعه از کیفیت خدمات بسیار ایده آلی برخوردار است یک گزینه مناسب برای ترمیم موی ساکنین شرق تهران محسوب می شود زیرا کیفیت ارائه خدمات مرکز موی ایندرا بسیار زیاد است و متقاضیان آن رضایت کامل از نتیجه ترمیم موی خود دارند.

به همین دلیل ساکنین شرق تهران نیز با مراجعه به این مراکز مو می توانند شرایط ایده آلی داشته باشند. این موضوع را نیز باید مد نظر قرار داد که مرکز موی ایندرا در بخش های مرکزی تهران از سمتی دسترسی آسان و مناسبی دارد.

یک مرکز موی مناسب در شرق تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

از مهم ترین ویژگی های یک مرکز موی مناسب در شرق تهران باید به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده از تجهیزات پیشرفته و جدید
  • داشتن محیطی پاکیزه و آرامش بخش
  • ارائه انواع خدمات ترمیم مو
  • همکاری با پزشکان متخصص و با تجربه
  • داشتن پرسنل خوش اخلاق
  • دریافت هزینه مناسب از متقاضیان
  • دسترسی مناسب
  • و…

کلام پایانی در مورد ترمیم مو در شرق تهران

در صورتی که از کاندیدای ترمیم مو در شرق تهران هستید و مرکز موی ایندرا را به این منظور انتخاب کرده اید، با ما در تماس باشید.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن