ترمیم مو

ترمیم مو در ساری (مازندران)

معرفی ترمیم مو در ساری (مازندران)

از مهمترین مزیت های ترمیم مو احتیاج نداشتن به بانک موی فرد است که بسیار اهمیت دارد به ویژه برای بانوان گزینه مناسبی است.
به صورت کلی کاشت مو پرطرفدارترین و همچنین بهترین راه حل برای درمان ریزش موی ارثی به حساب می آید. ولی افرادی که از بانک مو برخوردار نیستند  متاسفانه نمی توانند کاشت مو را انجام دهند چون در پشت سر مویی ندارند که از آنجا برداشت و در ناحیه مورد نظر کاشت صورت گیرد.

آشنایی با ترمیم مو

 ترمیم مو عبارت است از جایگزین نمودن موها و ترمیم آن در مناطقی که موها دچار ریزش شده اند و خالی از مو است. به عبارت دیگر در ترمیم مو احتیاجی به بانک موی فرد نمی باشد و این بانک مو توسط مراکز مجری ترمیم مو ایجاد می شود و به واسطه کراتین های گیاهی روی سر فیکس می شود ترمیم مو در یک جلسه انجام می شود و همچنین برای کلیه افرادی که به هر علتی فاقد مو هستند گزینه مناسبی می باشد. ترمیم مو یک راه کار عالی برای جایگزینی و بازگشت موها است. همچنین ترمیم مو در تمامی قسمت های سر اعم از شقیه ها ، جلوی سر تا وسط سر قابل اجرا می باشد.

ترمیم مو در ساری (مازندران)

انواع روش های ترمیم مو در ساری

ترمیم مو هم مثل سایر فعالیت های زیبایی دیگر دارای روش های گوناگونی است. نکته قابل توجه این است که الفبای ترمیم مو در کلیه روش هایی که آن ها را اسم می بریم به یک شکل است اما نحوه انجام ترمیم مو ، شرایط ترمیم مو در روش ها متفاوت می باشد.

روش های ترمیم مو در ساری شامل موارد زیر است:

 • ترمیم مو به روش hrt
 •  ترمیم مو به روش سرجری تیپ
 • ترمیم مو به روش sut
 •  ترمیم مو به روش prp
 •  ترمیم مو به روش های فیکس
 •  ترمیم مو به روش  micro point
 •  ترمیم مو به روش micro hrt
 • ترمیم مو به روش hrp
 •  ترمیم مو به روش hrs

ترمیم مو در ساری به روش HRT

ترمیم مو به روش hrt برای آقایان، خانم ها، بیماران و حتی کودکان می توان انجام داد این روش در جهان دارای استاندارد و تاییدیه های سازمانی همانند fda  و … را دارد. مرکز مو ایندرا هیر نخستین مرکزی است که این روش استاندارد وارد کشور نموده است که بیشتر افراد معروف مثل بازیگران، خوانندگان، مجریان صدا و سیما و … از این روش استفاده کرده اند. این روش بهترین گزینه برای افرادی است که به هر دلیلی نمی توانند کاشت مو انجام دهند. اگر ترمیم مو به روش hrt را توضیح دهیم باید بگوییم که در این تکنیک شبکه ای شبیه سازی شده از پوست سر انسان توسط کراتین های گیاهی روی پوست سر شخص گذاشته می شود که در یک جلسه صورت می گیرد. همچنین این تکنیک بدون جراحی، درد، خونریزی، دوران نقاهت و … می باشد و هیچ گونه عوارضی ندارد.
ناگفته نماند کسانی که موهای خود را با این روش ترمیم می کنند، می توانند از حمام، استخر، سونا و … استفاده نمایند و موهای ترمیمی قابلیت رنگ، ژل، تافت، سشوار و … را نیز دارد.

ترمیم مو در ساری (مازندران)

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

مزیت های ترمیم مو به روش HRT

کاشت مو به روش HRT را نمی توان به عنوان یک عمل پیوند موی طبیعی اسم برد، چون در این روش از موهایی شبیه به موهای واقعی شخص بکار گرفته می شود که به طور کامل مصنوعی است. روشHRT هم مثل سایر روش های کاشت دیگری معایب و مزیت هایی را در کنار هم دارد.

در خصوص مزیت های این روش فقط می توان گفت که برای کسانی مناسب است که بانک موی خوبی ندارند و کاشت موی طبیعی برایشان ممکن نمی باشد. ولی برای افرادی که بانک موی آن ها ضعیف می باشد نیز راه حلی وجود دارد و آن هم کاشت مو به روش BHT است. در این روش به علت نبود بانک موی مناسب، برداشت گرافت ها از موهای بدن صورت می گیرد.

 1. HRT یک روش غیر تهاجمی می باشد که به همین علت هیچ گونه از عوارض های ناشی از جراحی را به دنبال ندارد. عوارضی مثل خونریزی ناحیه کاشت، تورم و یا دوران نقاهت پس از کاشت، که می تواند بعضی از اشخاص را از انجام کاشت طبیعی پشیمان نماید.
 2. گرافت های مصنوعی احتیاج به مراقبت کمتری در مقایسه با نوع طبیعی آن دارد.
 3. انجام تمامی مراحل روش ترمیمی HRT در یک جلسه صورت می گیرد و سریع می توانید به فعالیت های روزانه خود بلافاصله پس از انجام کاشت بازگردید.
 4. به بی حسی موضعی نیاز ندارد.
 5. امکان افزایش تراکم مو بنا به درخواست متقاضی کاشت.
 6. امکان استفاده از روش HRT برای بیمارانی که به علت بیماری های زمینه ای قادر به انجام کاشت طبیعی نمی باشند.
 7. برداشت گرافت های مصنوعی پس از انجام کاشت، در صورت عدم رضایت از نتیجه به دست آمده.

آیا روش HRT گزینه مناسبی است؟

اگر بخواهیم صادقانه به این سؤال پاسخ دهیم، باید بگوییم زمانی که پای مقایسه معایب و مزیت های HRT در میان باشد، شاید این روشی نباشد که بتوان آن را به همه اشخاص توصیه نمود. هزینه های زیاد و داشتن ظاهری نه چندان طبیعی، امری قانع کننده برای طرفداران کم این روش می باشد. ولی در نهایت باید گفت HRT به عنوان یک روش ترمیمی جایگزین در مواردی خاص، می تواند گزینه ای خوبی به حساب آید. آن چه که تعیین کننده بهترین روش کاشت برای هر شخص است، شرایط فرد متقاضی می باشد.

ترمیم مو در ساری (مازندران)

ترمیم مو به روش HRP دردناک می باشد؟

برعکس روش‌های معمول کاشت مو که سوراخ‌‌هایی روی پوست سر به وجود می آورند و همراه با سوزش و درد خواهد بود، این روش از هیچ اقدام تهاجمی روی پوست سر شما استفاده نمی‌کند. همانگونه که گفته شد در تکنیک HRP موها روی یک پروتز کاشت می‌شوند و پروتز روی سر شما گذاشته می شود. به همین علت این روش همراه با درد و سوزش نمی باشد و احتیاجی به بی‌حسی و داروهای تسکین درد نیز نیست.

کلام آخر

اگر دچار ریزش مو هستید و به دنبال راهی برای رفع این مشکل می گردید می توانید برای ترمیم مو های خود به مرکز مو ایندرا هیر مراجعه نمایید. شما می توانید از خدمات ترمیم مو در ساری (مازندران) نیز بهره ببرید.

 

 

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن