ترمیم مو

ترمیم مو در رشت

هم وطنان عزیز ما در رشت از جمله اقوامی هستند که به ترمیم مو نیاز دارند و از این رو پروتز مو در رشت برای این عزیزان اهمیت پیدا می کند. در این خصوص باید گفت که اگر تا به حال به شهر رشت سفر کرده باشید، بسیاری از آقایان را در این شهر مشاهده کرده اید که دارای تاسی سر و موهای کم پشت هستند.

ترمیم مو مساله بسیار مهمی است که این روزها طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرده است و بسیاری از خانم ها و آقایان برای ترمیم موهای خود به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند.

اما آیا انجام ترمیم مو در شهرستان های نظیر رشت نیز انجام می شود ؟ آیا برای انجام ترمیم مو در رشت و یا ترمیم مو در کرج امکانات و تجیزات مورد نیاز که مطابق با آخرین و جدیدترین روش های ترمیم مو باشد، وجود دارد؟

ترمیم مو

ترمیم مو امروزه دارای روش های نوین و جدیدی است که این روش ها دارای کیفیت بالاتری نسبت به روش های قبلی پروتز مو هستند و از زیبایی بالاتری نیز برخودار هستند. همچنین در صورت استفاده از این تکنیک ها، ترمیم مو برای افراد به گونه ای بسیار طبیعی انجام می شود و تشخیص مصنوعی بودن موهای آنها بسیار سخت می شود.

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*
کاشت مو ترمیم مو پروتز مو اسکالپ سر کلاه گیس

به عبارت دیگر باید گفت که موهایی که با استفاده از روش های ترمیم مو در تبریز و تهران برای اشخاص استفاده می شود، بسیار طبیعی هستند و با موهای طبیعی افراد هیچ تفاوتی ندارند.

* اگر قصد ترمیم مو را دارید در صورتی که ترمیم مو یا پروتز مو مورد نظر شما در شهر شما انجام نمی شود، برای انجام پروتز مو به تهران سفر کنید.

ترمیم مو در رشت

انواع روش های نوین ترمیم مو

برای ترمیم مو امروزه روش های جدیدی پدید آمده است که این روش ها و تکنیک ها از قبیل زیر می باشند:

ترمیم مو با تکنیک hrt

در تکنیک ترمیم موی hrt برای انجام ترمیم مو هیچ نیازی به عمل جراحی نمی باشد و نیازی به بانک موی فرد مراجعه کننده نیست. در این روش از موهای طبیعی که هم رنگ و هم جنس موهای طبیعی فرد باشد، برای ترمیم مو استفاده می شود. در این تکنیک موها به صورت زیر پوستی و یا بر روی سطح پوست و در لابه لای موها قرار می گیرند. در رابطه با تکنیک ترمیم موی hrt لازم به ذکر است که این روش یکی از شیوه های پرطرفدار و جدید ترمیم مو می باشد.

در صورتی که امکانات و تجهیزات این شیوه ترمیم مو در رشت موجود باشد، می توانید در این شهر با استفاده از روش hrt به ترمیم مو های خود بپردازید.

ترمیم مو با تکنیک مایکروپوینت

در روش مایکروپوینت برای ترمیم مو در اصفهان از تکنیکی به نام cyber hair برای پروتز مو استفاده می شود که cyber hair به الیاف مصنوعی گفته می شود که برای ترمیم مو در قالب کلاه گیس و یا اکستنشن مورد استفاده قرار می گیرد. پس از قرار دادن این الیاف در اکستنشن و یا کلاه گیس، آن را بر روی سر قرار می دهند که در این شیوه چهار تار مویی به صورت یک رشته مو ترکیب می شوند و باعث پر تر دیده شدن موها می گردند.

ترمیم مو با تکنیک prp

برای ترمیم مو با استفاده از تکنیک مو prp باید از پلاسمای غنی شده فرد مراجعه کننده استفاده شود. با به کار گرفتن این تکنیک، بافت موهای قبل از پیوند مو به خوبی حفظ می شوند و فولیکول های مو تقویت می گردند. در نتیجه این روش باعث آسیب دیدن سلامت افراد نمی گردد.

ترمیم مو با تکنیک فرنچ لس

در تکنیک ترمیم مو فرنچ لس از تورهایی به نام فرنچ لس و یا دویچلس استفاده می شود که موهایی به صورت 100 درصد طبیعی و یا موهای مصنوعی را در داخل این تورها قرار می دهند و در نهایت تور را به سر می چسبانند. در رابطه با این تورها لازم به ذکر است که تورهای فرنچ لس و دویچلس به صورت غیر قابل رویت هستند و باعث ایجاد ظاهری بسیار طبیعی در افراد می شوند.

ترمیم مو با استفاده از الیاف نانو

این روش یکی از جدیدترین روش های ترمیم مو است که برای انجام آن نیازی به بانک مو نیست و در این روش تارهای مصنوعی مو بر اساس میل و سلیقه شخص برای او پیوند زده می شود.

این تار موها از جنس الیاف نانو هستند و زمانی که در پوست سر قرار داده می شوند باعث ایجادحساسیت نمی گردند.

ترمیم مو در رشت برای چه کسانی مناسب است؟

به صورت کلی می توان گفت که تمامی هموطنان عزیز رشتی ما که میزان زیادی از موهای خود را از دست داده باشند و بانک موی مناسبی نداشته باشند، می توانند برای ترمیم اقدام کنند. در رابطه با پروتز مو می توان گفت که این راهکار برای افرادی که دارای بیماری های خود ایمنی هستند و یا برای افرادی که بر اثر دارو های شیمی درمانی دچار ریزش مو شده اند، به عنوان بهترین روش در نظر گرفته می شود.

مزایای ترمیم مو در رشت

ترمیم مو به صورت کلی دارای مزیت هایی به شرح زیر است:

عدم نیاز به بانک مو

برای ترمیم مو نیازی به بانک مو نیست و از این رو کسانی که فاقد بانک موی مناسب هستند نیز می توانند ترمیم مو را انجام دهند.

عدم وجود عوارض جانبی

ترمیم مو روشی است که هیچ نیازی به جراحی ندارد و فاقد درد و خونریزی است از این رو عوارض جانبی در صورت استفاده از این روش برای افراد وجود نخواهد داشت و تنها عوارض جانبی آن را می توان بروز حساسیت به علت استفاده از چسب در نظر گرفت که این مشکل نیز به ندرت به وجود می آید.

دریافت نتیجه فوری و آنی

نتیجه حاصل از ترمیم مو به سرعت قابل مشاهده است و برای دریافت نتیجه آن نباید مدت زمانی صبر کرد. در نتیجه اشخاصی که تمایل دارند نتیجه ترمیم موهای خود را به سرعت دریافت کنند می توانند از این روش استفاده نمایند.

قابلیت بازگشت مو

ترمیم مو به عنوان یک روش دائمی در نظر گرفته نمی شود و نتیجه آن برگشت پذیر است. به همین دلیل افرادی که ازاین روش استفاده می کنند در صورت عدم رضایت از نتیجه حاصل شده می توانند به حالت قبلی خود برگردند و ترمیم موها را ریمو کنند.

امکان ایجاد تغییر در موهای ترمیم شده

یکی از مزایای ترمیم مو این است که این روش امکان تغییر در موهای ترمیم شده را دارد و زمانی که اشخاص از این روش استفاده می کنند می توانند موهای خود را رنگ کنند و یا به سشوار کردن و اتو کردن موهای خود بپردازند.

هزینه ترمیم مو در رشت

هزینه مورد نیاز برای ترمیم مو در رشت نیز مانند سایر شهر ها برای افراد مختلف با هم تفاوت دارد و زمانی می توان هزینه آن را تعیین کرد که وضعیت فرد تحت بررسی پزشک قرار بگیرد و عوامل تاثیر گذار در هزینه برای او سنجیده شود تا بتوان در انتها هزینه پروتز مو را مشخص کرد.

عوامل تاثیر گذار در هزینه ترمیم مو در رشت

برخی از مهم ترین عواملی که در هزینه ترمیم مو در رشت موثر هستند، به شرح زیر می باشند:

روش به کار گرفته شده برای ترمیم مو

روشی که برای ترمیم مو استفاده می شود از اصلی ترین مسائل در هزینه ترمیم مو در نظر گرفته می شود که در این صورت روش های جدیدتر که دارای مزیت های بیشتری هستند و از تجهیزات پیشرفته تری برای ترمیم مو در آنها استفاده می شود، هزینه بیشتری را نیاز خواهند داشت.

شهر، استان و موقعیت جغرافیایی

شهر و استان و موقعیت جغرافیایی نیز میتوانند در هزینه ترمیم مو موثر باشند به گونه ای که می توان گفت ترمیم مو در رشت با ترمیم مو در تهران دارای هزینه متفاوتی است. همچنین موقعیت جغرافیایی از نظر بالاشهر بودن و یا پایین شهر بودن کلینیک زیبایی مورد نظر نیز می تواند بر روی هزینه ترمیم مو موثر باشد.

دستمزد پزشک

پزشکان دارای دستمزد های متفاوتی هستند و معمولا پزشکانی که ماهر تر و با تجربه تر هستند و رضایت بیشتری از انها حاصل شده دستمزد بیشتری نیز دارند.

هزینه متعلق به کلینیک زیبایی

کلینیک های زیبایی بر اساس تجهیزات و امکانات ارائه شده به بیماران مبالغ مختلفی را از مراجعین خود دریافت می کنند که این مساله را نیز می توان در هزینه ترمیم مو موثر در نظر گرفت.

کلام پایانی

دوستان و هم وطنان عزیزی که قصد ترمیم مو در رشت یا ترمیم مو در مشهد را دارند، چنانچه برای ترمیم مو در رشت موفق نشدند که کلینیک های زیبایی را در این شهر پیدا کنند که با استفاده از تکنیک های نوین عمل ترمیم مو را انجام دهند، می توانند برای ترمیم مو به شیوه های نوین به شهر تهران بیایند و به کلینیک های زیبایی این شهر برای ترمیم مو با استفاده از روش های جدید اقدام کنند.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
0
لطفا دیدگاه تان را وارد کنید.x