ترمیم مو بیماران

ترمیم مو برای سوختگی یا کاشت مو کجا انجام می شود؟

سوختگی مانند ایکتیوز در پوست یکی از مشکلاتی است که ظاهر و چهره فرد را تحت تاثیر خود قرار میدهد و سبب کاهش اعتماد به نفس در افراد میشود  در برخی از موارد مشاهده میشود سانحه سوختگی در پوست سر رخ میدهد و موجب ریزش موی سر یا آلوپسی آره آتا  نیز میشود و تاثیر منفی آن در افراد دو برابر خواهد شد در چنین حالتی افراد تمایل به درمان و رفع مشکل ریزش موی خود دارند اما به علت وجود اسکار و  شدت آسیب در محل امکان رشد مجدد وجود ندارد و بهترین راه حل برای این موضوع ترمیم مو برای سوختگی است که در ادامه بیشتر در مورد آن و ریزش موی بدن توضیح می دهیم.

افراد در این مواقع سعی میکنند تا به سراغ روش رایج درمان ریزش مو یعنی کاشت مو بروند در صورتی که متاستفانه به علت ایجاد اسکار بر پوست امکان کاشت فویکول بر پوست وجود نخواهد داشت.

اما هیچ جایی برای نگرانی نخواهد بود چرا که عزیزان میتوانند از طریق کاشت مو برای سوختگی از طریق ترمیم مو که کاشت موهای از سر چیده شده بر پروتز شبیه سازی شده صاحب موهایی با جلوه ای طبیعی در سر شوند.

 

ترمیم مو یا پروتز مو چیست؟

در جواب پرسش ترمیم مو و آلوپسی چیست باید گفت که ترمیم مو روشی است که از طریق استفاده از موهای طبیعی از سر چیده شده و سپس کاشت آن ها بر پروتز شبیه سازی شده با پوست سر که جنس نانو دارد   ریزش موی افراد را برطرف میکند و میتواند ریزش های مقطع ای و کامل را برطرف کند.

بسیاری از افراد که  مانند آلوپسی ریزش مو را تجربه میکنند امکان استفاده از روش های مانند کاشت مو را ندارند چرا که بنا بر دلایل مختلف  فولیکول موی آن ها ضعف بوده و یا مانند آلوپسی یونیورسالیس از بین رفته است و نمیشود آن ها را برای کاشت استفاده کرد در نتیجه افراد میتوانند از ترمیم مو آلوپسی یا سوختگی بهره ببرند

 

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

ترمیم مو برای سوختگی

 

ترمیم مو برای سوختگی

سوختگی نیز یکی از این عاملین می باشد که به علت ایجاد اسکار بر پوست و مشخص بودن آن بهترین روش برای آن ها ترمیم مو می باشد  تریم مو باید در کلینیک های تخصصی و مجهز انجام شود تا طبیعی ترین جلوه را برای چهره داشته باشد و مانند موی مصنوعی  به نظر برسد.

یکی از کلینیک ها عالی برای روش های درمان آلوپسی و سوختگی  در حال حاضر کلینیک ترمیم موی ایندرا می باشد که توسط متخصصین ماهر اداره میشود این کلینیک از پیشرفته ترین  تکنیک های ترمیم مو استفاده میکند و با استفاده از موهای صد در صد طبیعی و با توجه به موهای اصلی افراد و بنابر سلیقه مشتریان میتواند طبیعی ترین حالت مو  را در چهره افراد داشته باشد و زیبایی خاص و طبیعی را به چهره آن ها ببخشد همچین با استفاده از بهترین گریمور میتواند مدل های مورد نظر مو را برای افراد طراحی کند و امکان انتخاب  رنگ بر باب سلیقه افّراد نیز وجود دارد.

 

پروتز مو برای آلوپسی و سوختگی از طریق مواد کاملا طبیعی و نانو ساخته می شود که متناسب با سایز سر هر فردی ساخته میشود و هیچگونه آلرژی و حساسیتی بر پوست ایجاد نمیکند.

پروتز تکمیل شده از  طریق چسب مخصوص بر سر نصب میشود  و جلوه ای کاملا طبیعی به همراه دارد.

ترمیم مو برای لیکن پلان و ترمیم مو برای پسوریازیس تنها نیازمند یک جلسه می باشد و افراد بدون نیاز به بی هوشی ، بی حسی و اتلاف وقت میتوانند  نتایج درمان خود را در همان روز اول دریافت نمایند.

مراقبت های ترمیم مو سوختگی

ترمیم مو برای سوختگی نیازمند هیچگونه مراقبت و پرهیز نمی باشد به طوری که افراد میتواند به حمام و استخر  بروند و همچنین از سشوار ، ژل ، رنگ مو ، اسپری و استفاده نمایند. عزیزان باید هر دو هفته یکبار پروتز را از سر خود جدا کرده و سپس از طریق چسب مخصوص بر سر نصب نمایند که نحوه نصب نیز در جلسه درمان به افراد آموزش داده میشود .

شما عزیزان میتونید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت ترمیم مو با کاشت مو و همچنین ترمیم مو برای لوپوس با مشاورین ما ارتباط برقرار فرمایند تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنیم

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن