ترمیم مو بیماران

بیماری ریزش موی بدن و درمان آن

شاید شما هم افرادی را دیده باشید که دچار ریزش مو بدن شده اند، توجه داشته باشید که نام بیماری ریزش موی بدن ، بیماری آلوپسی آره آتا می باشد که مانند ایکتیوزیس واگیردار و مسری نبوده و در نوع  آلوپسی توتالیس و یونیورسالیس این حالت رخ می دهد.

آلوپسی چیست؟

در پاسخ به سوال الوپسیا چیست باید گفت که آلوپسی نیز مانند دیگر شاخه های بیماری های نادر به علت اختلال در سیستم ایمنی بدن رخ میدهد و  با اشتباه سلول های ایمنی و بیگانه خطاب کردن فولیکول موها آن ها را  مورد حمله قرار داده و سبب ضعیف شدن موها و ریزش همیشگی آن ها خواهند شد.

آلوپسی توتالیس بدترین نوع این بیماری می باشد که علاوه بر درگیر کردن موهای سر اقدام به ریزش موهای ریش ، ابرو ، مژه ، دست و پا و کل بدن میکند .

این بیماری سبب کاهش شدید اعتماد به نفس در افراد مبتلا میشود و کاهش شدید روحیه را برای عزیزان به همراه خواهد داشت  .

درمان بیماری ریزش موی بدن (آلوپسی)

متاستفانه تاکنون تحقیق دررابطه با روش های درمان آلوپسی و  چگونگی به وجود آمدن این بیماری در افراد به وجود نیامده است اما تحقیقات نشان میدهد استرس رابطه دقیقی با بروز این بیماری دارد و در استرس های شدید پدیدار میگردد اصولا منشاء اصلی این بیماری در دوران کودکی می باشد و مردان و زنان را به یکسان درگیر می نماید.

اما  متاستفانه آلوپسی یونیورسال درمانی ندارد و دارویی وجود ندارد تا با مصرف آن  فولیکول های جدید به وجود بیایند و همین مسئله  کاهش شدید اعتماد به نفس در بین این افراد و نا امیدی برای آن ها را به همراه خواهد داشت.

بیماری ریزش موی بدن

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

ترمیم مو برای بیماری ریزش موی بدن

در حال حاض تنها راه  درمان برای  به دست داشتن موهای طبیعی در سر استفاده از روش ترمیم مو hrt و ترمیم مو برای لیکن پلان می باشد و افراد میتوانند با داشتن موهای طبیعی در سر خود  اعتماد به نفس دوباره را داشته باشند و زیبایی دوباره را احساس نمایند.

در ترمیم مو برای پسوریازیس و آلوپشیا ، موهای طبیعی و از سر چیده شده  در پروتز مو برای آلوپسی که از مواد نانو ساخته میشوند و متناسب با سر فرد قالبگیری میشوند کاشته میشوند و سپس از طریق چسب های طبیعی حاوی کراتین بر سر افراد نصب خواهند شد.

ترمیم مو برای سوختگی  کاملا طبیعی با ظاهری طبیعی می باشد که بدون هیچگونه حساسیت و عوارضی  موهای طبیعی و زیبا را به چهره افراد هدیه میدهد که برای اطمینان از طبیعی بودن موها ، نانو بودن پروتز افراد باید از کلینیک های حرفه ای استفاده کنند تا درمانی کاملا طبیعی را داشته باشند.

مرکز موی ایندرا

در روش ترمیم مو آلوپسی در ترمیم موی ایندرا موهای انتخابی متناسب با موهای اصلی فرد ، چهره شخص و سلیقه فرد می باشد و جنس و رنگ و اندازه موها بر این اساس انتخاب خواهد شد که در جلسه مشاوره به آن پرداخته خواهد شد سپس بر سر فرد نصب میشود این روش بدون نیاز به هیچگونه جراحی و بی حسی می باشد و هیچگونه عوارضی را نیز برای افراد به همراه ندارد و عزیزانی که مبتلا به آلوپسی هستند میتوانند با خیالی آسوده از روش ترمیم مو برای لوپوس استفاده کنند و زیبایی طبیعی را به چهره خود برگردانند.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن