اقدامات قبل از اسکالپ سر

اقدامات قبل از اسکالپ سر

اسکالپ چیست؟

این روش نوین در کلینیک تخصصی و مراکز مو انجام میشود  روش میکرو اسکالپ نیازمند دستگاه مخصوص ، رنگ استاندارد و متخصص حرفه ای می باشد که چنین شرایطی در کلینیک های حرفه ای مانند مرکز مو ایندرا قابل اجرا است .

مرکز مو ایندرا با استفاده از بهترین دستگاه اسکالپ که از سوزن های ریز مخصوص استفاده شده است ، مخزن رنگ استاندارد دارد و رنگدانه ها را به اندازه  به مخزن وارد میکند  و رنگ های طبیعی و گیاهی را بر کف سر تزریق میکند .

اما باید به این نکته اشاره کرد که روش میکرواسکالپ روشی حساس بوده که در صورت استفاده باید طبق شرایطی خاص انجام شود ، علاوه بر رعایت استاندارد های لازم که نزد مرکز موی ایندرا به خوبی رعایت شده و دارای کیفیت بسیار عالی می باشد کارهایی که باید قبل از اسکالپ انجام شود ضروری بوده تا درمان بهتر و کیفیت و ماندگاری بهتری را داشته باشید .

 

اقدامات قبل از اسکالپ سر

 

اقدامات قبل از اسکالپ سر چیست؟

مصرف دخانیات

مصرف سیگار و دخانیات حداقل یک هفته قبل از انجام اسکالپ نباید مصرف شود ، مصرف دخانیات باعث میشود تا نتیجه مطلوب را دریافت نکنید و ترمیم زودتر انجام نگیرد .

کافئین

مصرف کافئین نیز مانند قهوه ، کافئین و چای و همچنین نوشابه ها نباید قبل از استفاده از اسکالپ انجام شود این مواد محرک باعث بالا رفتن فشار خون میشود که تاثیر خوبی بر درمان اسکالپ نخواهد داشت و همچنین تغییر متابولیسم و عدم جذب آن تاثیر خوبی بر درمان اسکالپ نخواهد داشت و ماندگاری مطلوبی را ایجاد نمیکند .

مشروب

خوردن هرگونه مشروب الکی از دو هفته قبل درمان توصیه نمیشود .

داروی ضد انعقاد خون مهمترین اقدامات قبل از اسکالپ سر

از مهمترین اقدامات قبل از اسکالپ سر استفاده از داروهای ضد انعقاد خون می باشد زیرا داروهای ضد انعقاد خون از یک هفته قبل از درمان باید قطع شود و در صورت مصرف داروهای قلبی باید حتما با متخصص قلب و عروق مشورت شود .

افرادی که فشار خون بالا دارند و از داروهای فشار خون استفاده میکنند رنگ پذیری کمتری در درمان اسکالپ خواهند داشت.

دمنوش

مصرف دمنوش باید یک هفته قبل از درمان اسکالپ قطع شود چرا که با تغییر عملکرد بدن بر اثر بخشی میکرو اسکالپ تاثیر میگذارد .

ماینوکسیدل

برای درمان ریزش مو بیشتر افراد از ماینوکسیدل استفاده میکنند که قبل از استفاده از اسکالپ باید آن را قطع کنند و از یک هفته قبل از درمان باید جدا شود.

داوهای هورمونی از دیگر اقدامات قبل از اسکالپ سر می باشد

دیگر اقدامات قبل از اسکالپ سر داروهای هورمونی می باشد ، مصرف داروهای هورمونی نیز باید یک هفته قبل از درمان اسکالپ قطع شود داروهای هورمونی نیز رنگ پذیری کمی را در کف سر و ابرو ها ایجاد میکنند .

عادت ماهانه

عادت ماهانه تاثیر مستقیم بر تغییر هورمون ها دارد و تاثیر گذار بر نتیجه درمان اسکالپ می باشد بنابراین درمان اسکالپ نباید در زمان عادت ماهیانه خانم ها باشد .

تمیزی سر

کف سر افراد باید قبل از انجام اسکالپ سر کف سر باید کملا شسته شده باشد و عاری از هرگونه چربی و آلودگی تا نتیجه بهتری در درمان به وجود آید .

با رعایت این نکات ساده و همچنین انتخاب کلینیک عالی مرکز مو مانند مرکز مو ایندرا افراد میتوانند بهترین نتیجه درمان را داشته باشند  و ماندگاری  و کیفیت بهتری را از این روش داشته باشند.

سخن پایانی در مورد اقدامات قبل از اسکالپ سر

مطالب فوق توضیحات جامع و کاملی بود که در مورد اقدامات قبل از اسکالپ سر باید انجام دهید از این رو در صورتی که سوالی در مورد آن داشته و میخواهید مشاوره تکمیلی بگیرید می توانید همه روزه از طریق راه های ارتباطی با مرکز موی ایندرا ارتباط برقرار فرمایید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp

تماس با ما

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی*

ارسال دیدگاه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا