پروتز مو

آیا پروتز مو رشد میکند؟

پروتز مو چیست؟ آیا پروتز مو رشد میکند؟ آیا پروتز مو روش مناسبی برای ترمیم مو است؟ به هر دلیلی که کسب اطلاع از پروتز مو و شرایط آن برای شما حائز اهمیت است، در مرکز موی ایندرا با ما همراهی کنید تا این مطالب را تحت بررسی قرار دهیم.

با توجه به اینکه ریزش مو از مشکلات شایعی است که انسان ها در کشورهای مختلف با آن مواجه هستند، روش های زیادی در علم پزشکی به وجود امده اند که در این زمینه موثر واقع می شوند و به کمک آنها میتوان مشکلات مربوط به ریزش مو را برطرف کرد و یا از روش هایی به عنوان جایگزین موی از دست رفته استفاده نمود.

یکی از این روش ها که در طی سالیان بسیار زیادی مورد استفاده قرار گرفته است و همچنان نیز مورد استفاده قرار می گیرند، پروتز مو است که در مرکز موی ایندرا آن را بررسی می کنیم.

نوشته های مشابه

پروتز مو چیست؟

پروتز مو از جمله روش هایی است که به منظور جایگزینی موی از دست رفته استفاده می شود. در این روش کسانی که موهای طبیعی خود را از دست داده اند، پروتز مو را جایگزین موهای خود می کنند.

پروتز مو با استفاده از موی طبیعی ساخته می شود و موهای طبیعی که از موی انسان گرفته شده اند بر روی یک لایه مشبک توری قرار داده می شوند و سپس به واسطه این لایه توری بر روی سر قرار می گیرند.

پروتز مو یک روش دائمی برای ترمیم مو محسوب نمی شود اما اگر به خوبی از مراقبت شود می توان تا مدت های زیادی از آن استفاده کرد و یا در مواقع لزوم نیز میتوان آن را ترمیم نمود.

آیا پروتز مو رشد میکند؟

با توجه به اینکه موهای به کار رفته در پروتز مو طبیعی هستند، شاید فکر کنید که این موها قابل رشد هستند و با گذشت زمان اندازه آنها تغییر پیدا می کند. اما در این زمینه باید بگوییم که پروتز مو رشد نمی کند و غیر قابل رشد است.

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

با این وجود پروتز مو را با هر مدل و یا به هر اندازه ای که تهیه کنید، تا پایان مدتی که از آن استفاده می نمایید، پروتز به همان شکل باقی می ماند و هیچ تغییری در آن ایجاد نمی شود.

پس انتظار رشد موهای به کار رفته در پروتز را نداشته باشید و اگر قصد دارید که مدل پروتز موی خود را تغییر دهید، از انواع دیگر پروتز با مدل متفاوت استفاده کنید.

آیا پروتز مو رشد میکند؟

مهم ترین ویژگی های پروتز مو چه می باشد؟

از بارزترین و مهم ترین ویژگی هایی که پروتز مو برای ترمیم مو با خود به همراه دارد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم ایجاد مزاحمت برای متقاضیان ترمیم مو
  • ماندگاری بالا
  • ایجاد جلوه طبیعی بر روی سر
  • افزایش زیبایی چهره
  • امکان تهیه آن با مدل های مختلف
  • امکان استفاده از پروتز مو برای تمامی گروه های سنی
  • عدم وجود تهاجم و زخم و جراحت
  • امکان بازگشتن به حالت قبلی
  • و…

آیا پروتز مو روش مناسبی برای ترمیم مو است؟

پروتز مو بر اساس شرایط میتواند یک روش مناسب برای ترمیم مو باشد و یا بر عکس آن ممکن است که روش مناسبی به این منظور به حساب نیاید.

از این جهت باید برای استفاده از پروتز مو شرایط را تحت بررسی قرار داد و سپس این روش را به کار برد.

به عنوان مثال: برای کسانی که به دنبال یک روش غیر تهاجمی و غیر دائمی برای ترمیم مو هستند پروتز مو بهترین روش خواهد بود اما کسانی که به دنبال روش های دائمی و بسیار طبیعی هستند باید به جای پروتز مو از روش کاشت مو استفاده کنند.

تفاوت کاشت مو و پروتز مو در رشد موها

همان طور که گفته شد، پروتز مو یک روش فاقد رشد است اما کاشت مو با رشد همراه است و کسانی که از این روش استفاده می کنند شاهد رشد موهای کاشته شده خود خواهند بود.

زیر در روش کاشت مو، گرافت های مویی از بانک موی فرد برداشته می شوند و به نواحی خالی پیوند زده می شوند که با این وجود پس از گذشت مدت زمان مشخصی، گرافت های مویی همچون موهای طبیعی شروع به رشد می کنند و تا پایان عمر فرد به رشد خود ادامه می دهند.

با رشد مو در روش کاشت مو، میتوانید در هر مواقعی که مد نظر داشته باشید، موهای خود را کوتاه کنید و یا به هر اندازه که مایل هستید، موهای خود را بلند نمایید.

پروتز مو و مرکز موی ایندرا در تهران

یکی از بهترین مراکزی که برای پروتز مو و یا کاشت مو در تهران میتوانید به آن مراجعه کنید، مرکز موی ایندرا است. مرکز موی ایندرا ترمیم مو را برای شما عزیزان با هر یک از این روش ها به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد.

مرکز موی ایندرا یک مجموعه کاملا تخصصی در زمینه خدمات پوست و مو و زیبایی است و با بهترین پزشکان و متخصصین در این حوزه همکاری می کند و از سابقه فعالیت این مرکز در تهران بیش از 50 سال می گذرد.

سخن پایانی در مورد آیا پروتز مو رشد میکند؟

در مرکز موی ایندرا بررسی کردیم که آیا پروتز مو رشد میکند؟ و یا خیر. بر اساس اطلاعاتی که از مطالعه این مطلب به دست آوردید، می توانید مناسب ترین روش را برای ترمیم موهای خود انتخاب کنید و از انها نتیجه مناسبی دریافت نمایید.

در بخش پایانی لازم به ذکر است که در میان انواع روشهای ترمیم مو، فقط روش کاشت مو با رشد موها همراه است و سایر روش هایی که به این منظور استفاده می شوند، فقط جنبه ترمیم موی از دست رفته را خواهند داشت.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا