ترمیم مو

آیا ترمیم مو خوب است؟

آیا ترمیم مو خوب است؟ منظور از ترمیم مو چیست؟ چه کسانی می توانند ترمیم مو انجام دهند؟ مزایای ترمیم مو چیست؟ ترمیم مو در مرکز موی ایندرا چگونه است؟

ریزش مو مشکلی است که مردمان بسیار زیادی در کشور ما و یا سایر کشورهای جهان از آن رنج می برند. علل ریزش مو نیز برای هر کسی متفاوت است و بر اساس تحقیقات انجام شده در این زمینه مسائلی از قبیل: کمبود مواد مورد نیاز برای تقویت مو در بدن، بیماری های ژنتیکی و هورمونی، بیماری های خاص، آلودگی آب و هوا و … باعث ریزش مو می شوند.

با این وجود چنانچه وضعیت ریزش مو به گونه ای باشد که امکان ایجاد رشد موقت در موها وجود نداشته باشد باید از ترمیم مو استفاده کرد که در مرکز موی ایندرا آن را بررسی می کنیم.

منظور از ترمیم مو چیست؟

به صورت کلی منظور از ترمیم مو این است که موی مصنوعی را جایگزین موهای از دست رفته افراد کرد و یا با استفاده از روش های مختلف به تقویت رشد مو کمک کرد و این امکان را فراهم نمود که موهای از دست رفته بازیابی شوند و رشد آنها از سر آغاز گردد.

 

آیا ترمیم مو خوب است؟

 

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

آیا ترمیم مو خوب است؟

مسلما ترمیم مو کار بسیار خوبی است زیرا به همه کسانی که موهای خود را از دست داده اند کمک می کند که مجددا موهای از دست رفته خود را بازیابی کنند و یا از جایگزین برای انها استفاده نمایند تا زیبایی انها حفظ شود و اعتماد به نفس از دست رفته این عزیزان به انها باز گردد.

لازم به ذکر است که عدم وجود عارضه در ترمیم مو برای افراد از جمله مسائلی است که به خوب بودن آن تاکید دارد. پس اگر از انجام این کار هراس دارید و یا دچار دو دلی شده اید، حتما ترمیم مو را با مشورت پزشک انجام دهید تا از مزیتهای آن بهره مند گردید.

انواع روش های ترمیم مو چیست؟

ترمیم مو بسیار متفاوت است و با روش های کاملا متفاوتی برای متقاضیان انجام می شود که در این خصوص باید بیماران با مشورت پزشک یک روش مناسب را برای خود انتخاب کنند.

برخی از روش های ترمیم مو برای کسانی مناسب است که امکان رشد موهای انها وجود ندارد و برخی دیگر از آنها برای کسانی خوب است که امکان بازیابی رشد مو و تقویت موها در آنها وجود داشته باشد.

از جمله روش هایی که به این منظور به کار می روند، باید به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاشت مو
  • پروتز مو
  • کلاه گیس
  • مزوتراپی مو
  • کربوکسی تراپی مو
  • پی آر پی مو

مزایای ترمیم مو چیست؟

ترمیم مو مزیت های بسیار زیادی را به همراه دارد که از جمله مزیت های آن باید به موارد زیر اشاره داشت:

امکان استفاده از آن برای هر نوع ریزش مو

هر کسی با هر نوع ریزش مویی می تواند از ترمیم مو استفاده کند و این موضوع مهم ترین مزیت ترمیم مو محسوب می شود که هر کسی قادر به استفاده از آن است. به عنوان مثال: کسانی که به دلیل کمبود مواد مورد نیاز برای مو دچار ریزش مو شده اند، قادرند تا از روش مزوتراپی و یا پی آر پی برای ترمیم مو استفاده کنند و جلوی ریزش موی خود را بگیرند و یا افرادی که ریزش مو به دلیل آلوپسی دارند، قادرند تا از پروتز مو برای ترمیم مو بهره مند گردند.

عدم نیاز به بانک مو

یکی از خوبی های ترمیم مو این است که برای به کار بردن آن نیازی نیست تا حتما شخص مورد نظر بانک موی مناسبی داشته باشد زیرا برخی از انواع روش های ترمیم مو که در بخش فوقانی به آن اشاره کردیم، بدون وجود بانک مو مناسب نیز امکان پذیر هستند. به عنوان مثال: کلاه گیس و یا پروتز مو هیچ گونه بانک موی برای ترمیم مو نیاز نخواهند داشت.

امکان ترمیم مو برای کودکان

خوشبختانه ترمیم مو برای کودکان نیز امکان پذیر است و کودکانی هم می توانند از این روش استفاده کنند. اصلی ترین علل ریزش مو درکودکان ابتلا به بیماری های خود ایمنی از جمله: آلوپسی و یا ابتلا به سرطان است.

امکان استفاده از ترمیم مو برای انواع بیماری ها

ترمیم مو را می توان برای افرادی که به بیماری های مختلف از قبیل: آلوپسی، سرطان، سوختگی و … مبتلا هستند هم انجام داد و این مساله نشان می دهد که ترمیم مو فاقد محدودیت است و امکان استفاده از آن برای همه وجود دارد.

در نتیجه کسانی که به دلیل ابتلا به سرطان و انجام دادن شیمی درمانی موهای خود را از دست می دهند و یا به دلیل سوختگی پوست سر دچار متوقف شدن رشد مو شده اند، می توانند با این روش به زیبایی خود بیفزایند.

چه کسانی می توانند ترمیم مو انجام دهند؟

همه افرادی که در بخش های فوق به آنها اشاره کردیم قادر به انجام ترمیم مو هستند. اما علاوه برانها حتی کسانی که از موهای طبیعی خوبی برخوردار هستند نیز میتوانند ترمیم مو انجام دهند که در این خصوص معمولا از کلاه گیس و یا پروتز مو استفاده می شود.

به عنوان مثال: کسانی که قصد دارند در مجالس و مهمانی ها شرکت کنند و مایلند تا چهره انها تغییر پیدا کند، می توانند از این روش ها استفاده کنند و یا بازیگرانی که باید تغییر چهره به دلیل ایفای نقش انجام دهند هم می توانند بدون وجود مشکلی در موهای خود از این روش ها بهره ببرند.

کسانی که موهای طبیعی خود را داشته باشند هم می توانند به منظور تقویت موهایشان از روش های پی آر پی و مزوتراپی استفاده کنند تا به این شکل موهای خود را تقویت کنند و از ریزش مو جلوگیری نمایند.

ترمیم مو در مرکز موی ایندرا چگونه است؟

در مرکز موی ایندرا در شهرک غرب تهران که بیش از 50 سال در زمینه خدمات زیبایی پوست و مو فعالیت دارد، امکان استفاده از انواع روش های ترمیم مو را خواهید داشت و می توانید ترمیم مو خوب در این مرکز انجام دهید.

کلام آخر

بر اساس این موضوع که آیا ترمیم مو خوب است؟ و یا خیر توضیحاتی را به شما ارائه دادیم تا بر اساس انها با این تکنیک بیشتر آشنا شوید و بدانید که در چه شرایطی از ترمیم مو استفاده می شود.

در بخش پایانی لازم است یادآوری کنیم که ترمیم مو با روش های مختلف آن فاقد هر گونه عارضه است.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن