اسکالپ

آموزش اسکالپ سر و کلاس و دوره های آن

میکرواسکالپ چیست؟ آیا شما هم از جمله افرادی هستید که قصد آموزش اسکالپ سر را دارید؟

امروزه به علت توجه زیادی که به زیبایی ظاهری می شود و به این دلیل که توجه به زیبایی ظاهری در میان بانوان و آقایان بسیار رواج پیدا کرده است، افراد بسیار زیادی به دنبال بر طرف کردن عیوب ظاهری خود هستند.

بر اساس این عوامل مشاغلی که در خصوص زیبایی چهره هستند، مانند: آرایشگری، جراحی زیبایی و یا انجام امور زیبایی در کلینیک اسکالپ سر بسیار پر در آمد تلقی می شوند که با توجه به میزان درآمد مناسب از این مشاغل، افراد زیادی در جامعه به آموزش این مهارت را روی آورده اند و قصد فرا گرفتن این علوم را دارند. اما برای آموزش این علوم باید به کجا مراجعه شود و چگونه می توان آنها را آموخت؟

اهمیت اسکالپ سر چیست؟

علت اهمیت اسکالپ سر این است که امروزه تعداد افراد زیادی از مشکل ریزش مو رنج می برند و با این مشکل مواجه اند. به همین دلیل زمانی که افراد زیادی در جوامع به دنبال راهکاری برای برطرف کردن مشکل خود باشند و بخواهند ترمیم مو انجام دهند، این راهکار جدید اهمیت پیدا می کند.

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*
کاشت مو ترمیم مو پروتز مو اسکالپ سر کلاه گیس

آموزش اسکالپ سر

یکی از امور ذکر شده در قسمت فوق که طرفداران زیادی در میان بانوان و آقایان پیدا کرده است و تعداد زیادی از این افراد برای انجام آن به کلینیک های زیبایی و آرایشگاه ها مراجعه می کنند، اسکالپ سر است که یکی از مزایای آن این است که فرد بعد از انجام دچار عوارض اسکالپ سر نمی شود

اسکالپ سر یکی از شیوه های زیبایی دائمی است که بسیار شبیه به تاتو است و توسط سوزن های نازکی به صورت نانو انجام می شود. در این شیوه بر روی قسمت های بی مو و یا کم موی سر نقاط و یا خطوطی ایجاد می شود که بسیار شبیه به تارهای موی طبیعی فرد است و در این صورت دیگر کم مویی و یا تاسی فرد مشخص نخواهد شد.

 

آموزش اسکالپ

 

مزایای اسکالپ سر چیست؟

اسکالپ سر دارای مزیت های بسیار زیادی است و مزایای آن به شرح زیر در نظر گرفته می شوند:

برای تمامی افراد مناسب است

اسکالپ سر برای تمامی افراد روش مناسبی خواهد بود و از این روش تمامی افراد می توانند استفاده کنند. در نتیجه تمامی بانوان و آقایان در صورتی که با مشکل کم مویی مواجه باشند، می توانند از این تکنیک بهره مند گردند. لازم به ذکر است که اسکالپ سر علاوه بر اینکه برای تمامی افراد قابل استفاده است، به گونه ای است که از سنین 12 سال به بالا تمامی افراد می توانند از آن استفاده کنند.

فاقد عوارض جانبی است

اسکالپ سر از جمله روش هایی است که هیچ گونه عوارض جانبی به همراه ندارد و افرادی که این روش را انجام می دهند به هیچ گونه مشکلی دچار نخواهند شد اما لازم است که برای جلوگیری از بروز عوارض این دسته از افراد به کلینیک های معتبر مراجعه کنند.

فاقد درد و خونریزی است

این روش هیچ گونه درد و خونریزی ندارد و برای انجام آن از بی حس کننده موضعی برای افراد استفاده می شود که در این صورت شخص مورد نظر در حین انجام عملیات اسکالپ سر دچار هیچ گونه مشکلی نمی شوند.

هزینه مناسبی دارد

اسکالپ سر دارای هزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای است که همه از عهده پرداخت هزینه آن بر می آیند و می توانند به راحتی از این روش استفاده کنند.

ماندگاری آن زیاد است

خوشبختانه ماندگاری اسکالپ سر در صورتی که از مواد با کیفیت برای انجام آن استفاده شود، حداقل در حدود دو سال است و در نتیجه با پرداخت هزینه بسیار مناسب می توان از نتیجه حاصل از آن تا چند سال بهره مند شد.

به افزایش اعتماد به نفس افراد کمک می کند

اشخاصی که برای مشکل کم پشتی موهای خود از این روش استفاده می کنند، می توانند اعتماد به نفس از دست رفته خود به دلیل کم پشتی موها را افزایش دهند.

زیبایی افراد را افزایش میدهد

با انجام اسکالپ سر و برطرف شدن فضای خالی ایجاد شده در اثر ریزش مو، زیبایی اشخاص به صورت مجدد به دست می آید و می توانند با خیال آسوده در جامعه حضور پیدا کنند.

به جراحی و بیهوشی نیاز ندارد

همان طور که میدانید عمل های زیبایی که تحت جراحی و بیهوشی انجام می شوند دارای عوارض زیادی برای اشخاص هستند. به عنوان مثال: یکی از عوارض بیهوشی افزایش ابتلا به الزایمر در افراد است.

یکی دیگر از مزیت های این روش را باید عدم نیاز به بیهوشی کامل و جراحی در نظر گرفت که در این صورت افرادی که اسکالپ انجام می دهند از عوارض ناشی از بیهوشی کامل در امان می مانند.

امکان پوشش دادن آثار بخیه، زخم و سوختگی

همان طور که می دانید مشکلاتی مانند: بخیه و آثار سوختگی معمولا این گونه هستند که از خود رد پایی را به جای می گذارند. بدین معنا که افرادی که در بر روی سر خود بخیه زده باشند و یا آثار سوختگی داشته باشند معمولا این آثار بر روی سر آنها باقی می ماند.

یکی از مزیت های مهم اسکالپ سر برای این دسته از افراد که رشد موهایشان در بخشی از سر به علت سوختگی و یا بخیه متوقف شده باشد، این است که با کمک اسکالپ سر می توانند این آثار را بپوشانند.

بهترین کاندیدا برای اسکالپ سر چه کسانی هستند؟

بهترین کاندیدا برای استفاده از روش اسکالپ سر، افرادی هستند که دارای موهای کم پشتی می باشند و فاصله بین تارهای مویی آنها زیاد است و یا به عبارت دیگر افرادی که دارای تراکم مویی کمی هستند و به صورت کامل کچل نشده اند بهترین کاندیدا برای این روش هستند که در صورت استفاده از روش اسکالپ می توانند فضای خالی ایجاد شده در لا به لای موهای خود را برطرف کنند.

علاوه بر آن اشخاصی که در قسمت های مشخصی از سر مانند: قسمت جلوی پیشانی و یا بخش هایی که در اطراف شقیقه ها قرار دارند، به دلیل عوامل مختلف دچار ریزش مو شده اند نیز می توانند از این روش برای پر کردن فضای خالی ایجاد شده بر روی قسمت های مورد نظر استفاده کنند.

در نتیجه اگر شما هم از دسته افراد ذکر شده در این بخش هستید، می توانید با خیال آسوده از این روش استفاده کنید.

چگونه می توان آموزش اسکالپ سر را فرا گرفت؟

از آنجایی که برای انجام این کار باید از سوزن اسکالپ و بی حس کننده ها استفاده شود، مسلما آموختن آن را نمی توان به صورت اینترنتی و یا از طریق تماشای ویدیوهای آموزشی فرا گرفت، بلکه برای آموختن اسکالپ سر باید حتما به مراجعی که این تکنیک را به صورت معتبر آموزش می دهند، مراجعه شود.

علاوه بر تهیه و برآورد قیمت دستگاه اسکالپ برای آموختن این شیوه های زیبایی باید به مراکز فنی حرفه ای که مربوط به رشته آرایشگری هستند، مراجعه شود و یا باید به کلینیک هایی که آموزش اسکالپ سر را انجام می دهند و در قبال آموزش خود مدرک معتبری را ارائه می دهند که مدرک آنها توسط مواضع قانونی قابل قبول باشد، مراجعه بشود.

لازم به ذکر است که دوره آموزشی اسکالپ سر و اسکالپ ریش کوتاه مدت است و در مدت زمان کمی افراد می توانند آن را فرا بگیرند.

تمامی افرادی که قصد دارند اسکالپ سر در تهران و یا روش های زیبایی مشابه مانند: میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن و … را بیاموزند با چنین مراکزی مراجعه کنند و از معتبر بودن آن آموزشگاه و مدرکی که ارائه می کند، اطمینان حاصل کنند تا مشکلی برای آنها به وجود نیاید.

بهترین کلینیک برای اسکالپ سر در تهران

در صورتی که می خواهید اسکالپ سر انجام دهید و به دنبال یک مرکز معتبر برای انجام این کار در تهران هستید، ما به شما عزیزان مرکز موی ایندرا را پیشنهاد می کنیم که کیفیت ارائه خدمات در این مجموعه بسیار بالا است و مراحل انجام اسکالپ در این مرکز، با نظارت بهترین پزشکان و بهره گیری از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات انجام می شود.

لازم به ذکر است که مرکز موی ایندرا دارای تمامی مجوز های مورد نیاز در این زمینه است و برای ترمیم موی از دست رفته در این روش از مواد بسیار با کیفیت استفاده می کند و با بهره گیری از رنگ اسکالپ مرغوب، به شما عزیزان کمک می کند که در مدت زمان بیشتری از تاثیرات این روش بهره مند گردید.

پس در صورتی که مایل به مراجعه به این مرکز هستید، با ما در مرکز موی ایندرا در تماس باشید و برای دریافت نوبت ویزیت از این مجموعه اقدام کنید.

سخن پایانی

در انتهای این مطلب باید خدمت شما عزیزان ذکر کنیم که اگر به آموزش اسکالپ سر بپردازیدبا توجه به قیمت اسکالپ می توانید درآمد بسیار خوبی را برای خود از این راه داشته باشید.البته با توجه به تجربیات اسکالپ سر این کار بسیار حساس و پر مسئولیت است و در صورتی که خطایی از شما در این خصوص سر بزند، مشکلات جدی برای شما و یا شخصی که اسکالپ سر را برای او انجام می دهید، پیش خواهد آمد.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
0
لطفا دیدگاه تان را وارد کنید.x